Geoffrey Rush

Geoffrey Roy Rush

8,7
46 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geoffrey Rush

Pamiętam jego rolę w "Zatrutym piórze" jako Markiza de Sade, i w "Piratach z Karaibów". Mam nadzieje, że będę miała okazję obejrzeć kilka innych filmów z nim. A właśnie: jakie filmy mi polecacie najbardziej?
Facet ma talent, bardzo dobry aktor.

EM_DE_KE_AS

Chociażby "Shine" /Blask/, chociaż gra tam nie przez cały film, ale daje popalić, albo w Nędznikach jest b dobry /sam film średniawy/ ale Rush zawsze najlepszy:) Acha, no i jedna z moich ulubionych ról - Walsingham w pierwszej części "Elizabeth" /o Elżbiecie I, ale tylko tam, bo już w kontynuacji nazwanej "Elizabeth Złoty wiek" niestety jego rola jest zmniejszona do minimum i to już nie to samo. I film gorszy. Tak więc koniecznie film z 1998 roku. Dla mnie Rush jest tam genialny, z resztą i Blanchett jest tam równie genialna - do pary/.

look3

według mnie genialnie zagrał Petera Sellersa. Niedoceniony aktor zagrał drugiego niedocenionego aktora w niedocenionym filmie. Smutne to trochę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones