George Clooney

George Timothy Clooney

7,7
38 657 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clooney

czyli trójka aktorów uważanych za HOT 50
nie głosujemy na talent, bo wiadomo, że Depp jest lata świetlne nawet za Clooneyem,
głosujemy na urodę i błysk w oku.

linki do pozostałych tematów, żeby nie było, że niesprawiedliwie
http://www.filmweb.pl/person/Brad+Pitt-205/discussion/Pitt+vs.+Depp+vs.+Clooney- 1914476
http://www.filmweb.pl/person/Johnny+Depp-29/discussion/Depp+vs.+Pitt+vs.+Clooney -1914478

kjhiurtti

sama zagłosuję pierwsza:
PITT RZĄDZI

kjhiurtti

Depp xd

kjhiurtti

Depp

kjhiurtti

Oczywiście, że George Clooney... zarówno Pitt jak i Deep powinni się od Niego uczyć :) to o aktorstwie... a jeśli chodzi o "urodę i błysk w oku" to też Clooney <3 najbardziej hot facet ever! :P

kjhiurtti

Depp jest lata świetlne nad Clooneyem ? To żart ? Depp jest aktorem bdb ale nie ma jeszcze takiego warsztatu jak George. Johnny świetnie sie spisuje w rolach dziwaków a kiedy ma zagrać kogoś bez "charakterystycznych cech" idzie mu raczej przeciętnie.

KONRAD_22

"nawet za Clooneyem"

użytkownik usunięty
KONRAD_22

zgadzam się z KONRAD_22.
Depp jest zdecydowanie najlepszy, jeśli chodzi o aktorstwo.
Bo choć też ma błysk w oku, to przystojniejszy jest Clooney.

popieram. Depa uwielbiam jako aktora i jako mężczyznę. Jest fantastyczny. Clooney tuż za nim. A Pitt trochę taki zniewieściały w porównaniu do tamtych... A le też w porządku.

użytkownik usunięty
kjhiurtti

Clooney >>> Pitt >>> Depp

kjhiurtti

Clooney ;-)

kjhiurtti

Wszyscy trzej są zajebiści ♥

moni16

ocenie aktorstwo- 1.deep.2.Pitt.3 Clooney

kjhiurtti

Moim zdanie najlepszy jest Johnny ;) .

kjhiurtti

zdecydowanie Clooney na 10000000000000000000000000000000 %. Deep nigdy mi się nie podobał i nie rozumiem tego fenomenu jego osobą, no nie mówię o grze,bo jakoś nie przepadam za jego filmami no ale każdy lubi co innego.. Pitt też jest przystojny ale numer jeden z tej trójki to Clooney :):):):)

użytkownik usunięty
kjhiurtti

chyyyba Pitt;)

1. George Clooney
2. Brad Pitt
3. Johnny Deep

użytkownik usunięty
esiunia

Też może być, to tak jakby wybierać między czekoladkami w pudełeczku, która najpierw...;)

Ja zostawiam akurat najlepszą na koniec :)

użytkownik usunięty
kjhiurtti

Jetem facetem więc ocenię pod względem tego, że gdybym miał do wyboru wygląd któregoś z trzech panów to jak bym chciał wyglądać. Pod względem aktorskim oczywiście Pitt wciąg i miażży Deppa i Clooneya razy 10.

Co do wyglądu zdecydowanie wygrywa...

Brad Pitt - z którym mógłby rywalizować jedynie Michael Douglas w wieku z filmu "Miłość szmaragd i krokodyl" ;d

kjhiurtti

Wizualnie: wygrywa Clooney przez nokaut, bezapelacyjnie. Jest najbardziej seksowny, najbardziej męski. Po prostu ma to coś. Depp i Pitt wizualnie dla mnie odpadają, nie podobają mi się w ogóle.
Aktorsko: dziwne bo uważam, że też Clooney bo jest najbardziej wszechstronny z całej trójki. Zgadzam się z KONRAD_22 Depp się w pewien sposób zaszufladkował, gra ciągle tak samo. Natomiast Pitt jest według mnie co najwyżej średnim aktorem, bardzo średnim.

kjhiurtti

Clooney. Za bezczelny uśmiech.

kiki222

dla mnie Depp bezapelacyjnie w każdym calu

kiki222

chyba uśmiech cwaniaczka :D... swoją drogą nikt się tak pięknie nie uśmiecha i nie ma takich rzęs jak On :D

anyxx

powiedziałabym, że to uśmiech dziecka, które coś nabroiło, doskonale o tym wie, ale ma gdzieś czekającą go karę. :)

kjhiurtti

CLOONEY. Bez dwóch zdań.

kjhiurtti

ZE WSZYSTKICH TRZECH TO CLOONEY NIE JEST AKTOREM!!
ON JEST GWIAZDOREM FILMOWYM.
ON NIGDY NIE GRA POSTACI- GRA GEORGE'A CLOONEY'A.
JEGO CAŁA "GRA AKTORSKA" OGRANICZA SIĘ DO JEDNEGO UŚMIECHU- UŚMIECHU GEORGE'A CLOONEY'A!

kjhiurtti

raczej Clooney jest lata świetlne za Deppem...

kjhiurtti

Depp, który mimo wieku nadal wygląda świetnie , choć Clooney też jest niczego sobie. Jak dla mnie zdecydowanie nie Pitt, nie jest w moim typie.

kjhiurtti

Depp > Clooney > Pitt ;)

kjhiurtti

Żaden. :3

kjhiurtti

Clooney najlepszy ! zdecydowanie. potem Depp, a najdalej na końcu Pitt, którego nie mogę osobiście znieść.

kjhiurtti

Pitt

kjhiurtti

1. George Clooney <3
2. Johnny Deep
3. Brad Pitt

kjhiurtti

Na pierwszym miejscu Depp, Clooney'a tez lubie, ale za mało filmów z nim widziałam, natomiast za Pitt'em nie przepadam.

kjhiurtti

1. Pitt
2. Clooney
3. Depp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones