George Clooney

George Timothy Clooney

7,7
38 485 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clooney

Odkąd ożenił się z islamistką zaczęło mu odbijać...już nawet -zdaje się - popiera zgubną dla nas politykę Merkel:

http://www.tvn24.pl/niemcy-goerge-clooney-spotkal-sie-z-angela-merkel,618638,s.h tml

Mr_mokrego_pampersa

No tak, bo to zgubne dla nas, a nie dla niego. To co ma nie popierać, jak on przez to cierpieć nie będzie. Tylko się wykreuje na miłosiernego.

milla_3

Straciłem szacunek do niego co za pożyteczny idiota....

tyskacz87

W podobnym tonie i to już kilka miesięcy temu wypowiadała się Angelina J. i Salma H. Dość to kuriozalne, że gwiazdy filmowe, które nie mają wiele wspólnego z życiem zwykłych ludzi, pouczają Europejczyków, że powinni być bardziej gościnni i przyjmować więcej uchodźców. A Europa z problemem została właściwie sama. Ojczyzna owych gwiazd jakoś nie spieszy z pomocą...

milla_3

jolie?? ta to wiadomo naadaptowała bambuski żenująca baba i tyle

użytkownik usunięty
Mr_mokrego_pampersa

Czyli kolejny pożyteczny idiota ze świata show biznesu...

Nie wiem czy idiota czy się islamizuje pod wpływem żonki, czy - jak sugeruje milla_3 - robi sobie PR "miłosiernego" ale brzydko robi Europie i z mojego punktu widzenia jest to paskudne...straciłem sympatię do tego gościa podobnie jak do Seagala popierającego Putina

najwięcej o uchodźcach mają do powiedzenia zauważyłem lewaki bogate cioty co nigdy nie widziały do czego te ścierwo jest zdolone ja widziałem i mnie poprotu wku... jak jaki celebryta poucza o gościnności...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones