George Clooney

George Timothy Clooney

7,7
38 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clooney

Facet nie zagrał w niczym szczególnym, nie wyróżnia się aktorsko, a został ostatnio uznany
za ostatnią wielką gwiazdę kina. O co chodzi?

Strider_

W niczym szczególnym? Może i nie jest to jakiś niezawodny wyznacznik, ale jednak... Chyba nikt nie zagrał w ostatnich latach w większej ilości filmów, które albo dostały Oscara, albo były nominowane w wielu kategoriach.
Akurat w przypadku tych filmów, nominacje lub wygrane były w pełni zasłużone.
Widocznie przegapiłeś/-łaś całą masę świetnych ról Clooney'a. Polecam nadrobić :)

Swoją drogą, szkoda, że wszyscy kojarzą go głownie jako wielkiego amanta, zmieniającego kochanki jak rękawiczki. Ten facet to naprawdę dobry aktor.

miss_obscene

No właśnie sporo filmów z nim nie widziałem, dla mnie nigdy niczym szczególnym się nie wyróżniał aktorsko. A ostatnią wielką gwiazdą kina jest Daniel Day-Lewis i koniec:P

Strider_

Daniel jest genialny, bezdyskusyjnie ;)
George jest dla mnie zupełnie innym aktorem, w ogóle nie potrafię ich porównać. W każdym razie w wielu różnych rolach genialnie się sprawdził. To chyba o czymś świadczy ;)

Strider_

Skoro wiele filmów z nim nie widziałeś to Twoja ocena jest mało wiarygodna. Obejrzyj "Spadkobierców" to rola zupełnie odmienna i tak jak powiedziała Natalie Portman podczas prezentacji przed wręczeniem Oskara, że George pokazał iż też potrafi być zwykłym facetem z normalnymi ludzkimi problemami i tej roli długo nie zapomnimy. Ale jest jeszcze kilka tytułów, które można polecić i dostrzec wielki talent tego aktora :)

Strider_

Polecilabym Michael Clayton, Bracie gdzie jestes, Tajne przez poufne, Czlowiek, ktory gapi sie na kozy (film raczej kiepski, ale rola Clooneya dobra), Niebezpieczny Umysl. To nie sa jgo "typowe" lovelaskie kreacje.

Strider_

Skoro gówno widziałeś z Clooneyem to po jaka cholerę w ogóle zawierasz głos odnośnie jego kreacji aktorskich, człowiek rozumny wpierw zasięga wiedzę w danej dziedzinie, a dopiero później komentuje. Przestań truć bez pokrycia.

black_bastard

A czy Twoją dupę truję? Po gówno się odzywasz skoro tak to boli.

Strider_

Trujesz na forum, obsmarowujesz aktora, a nie masz o nim i jego grze w ogóle pojęcia, no sorry, ale to trochę głupie. Odzywam się bo mnie drażni takie piep.rzenie bez pokrycia.

black_bastard

Nikogo nie obsmarowuję, chciałem poznać opinię innych na temat jego talentu, nic więcej. Może zbyt pochopnie powiedziałem, że nie wyróżnia się aktorsko.

miss_obscene

"Swoją drogą, szkoda, że wszyscy kojarzą go głownie jako wielkiego amanta, zmieniającego kochanki jak rękawiczki. Ten facet to naprawdę dobry aktor."

Ta opinia nie wziela sie znikad przecież. Sam sobie na nią zapracował.

sever

Zapracował? Ma facet bujne życie towarzyskie, nie lubi stałych związków - jego sprawa. Nijak to się ma do jego aktorstwa. Nie wiem dlaczego ludzie go za to negatywnie oceniają. A może należałoby zadać pytanie, dlaczego w ogóle go oceniają? Robi komuś krzywdę, przeszkadza jakoś? Raczej KOLE W OCZY.

miss_obscene

Nie wiem po co te emocje. Stwierdzenie ze sam sobie zapracowal na opinie amanta, zmieniającego kochanki jak rękawiczki. to stwierdzenie suchego faktu.
Nie ma w tym zadnej oceny jego poczynan z moje strony, a tym bardzie nie ma w mojej wypowiedzi zadnego słowa na temat oceny jego aktorstwa. Moze sie troche uspokój, nie ougólniaj i nie projektuj swoich paranoi na wszystkich dookoła.

sever

Nie wiem, gdzie w mojej wypowiedzi widzisz jakieś wielkie emocje. Nie musisz mnie uspokajać, do paranoi też mi daleko ;)

miss_obscene

A oprócz tego, że dobry aktor to masakrycznie przystojny :)

Strider_

Hmmm musze sie zgodzic... nie wiem dlaczego ludzie cenia Geaorge Clooney'a jako aktora... moze ten najnowszy film z nim "Spadkobierca" jest dobry i Clooney zagral w nim dobrze... i mial w koncu jakas ciekawa postac ktora gral. Nie ogladalam tego filmu jeszcze. Kiedy ogladne to moze moja ocena na temat tego aktora sie zmieni, ale jak narazie uwazam ze Clooney jest bardzo przereklamowany... przeceniony. Nie zagral w zadnej roli o ktorej mozna by powiedziec "wow".

artneversleeps

Syriana. Oskar za rolę drugoplanową. Nie ma za co.

HaRdBucK

moim zdaniem rola w ,,SYRIANIE" należy do najlepszych w całej jego karierze, a większość filmów Clooneya to filmy tylko przywoite nic więcej. Nie rozumiem tegorocznego zachwytu i dwóch nominacji do oscarów w tym roku. Co takiego pokazał żeby być typowany jako główny faworyt?? dla mnie to główna kontrowersja tegorocznej gali, bo zagrał przyzwoicie ale nie na oscara, przy douradinie wymięka,, pozdro

forest123

From Dusk Till Dawn, Three Kings, Ocean's Eleven, Up in the Air, Descendants. Wszystkie bardzo dobre.

pumpernikiel_2

three king to chyba nie za bardzo udane

pumpernikiel_2

Polećcie jakiś film z Georgem w roli bad assa, coś w stylu jego postaci z From Dusk Till Dawn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones