George Clooney

George Timothy Clooney

7,7
38 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clooney

"Popularny aktor George Clooney został aresztowany za "obywatelskie nieposłuszeństwo" podczas demonstracji przed ambasadą Sudanu w Waszyngtonie - informuje CNN. Aktora skutego w kajdankach wyprowadzili sprzed ambasady agenci Secret Service.

Protest miał na celu zwrócenie uwagi na kryzys humanitarny w związku z niestabilnością granicy między Sudanem, a Sudanem Południowym. W czasie demonstracji został także zatrzymany ojciec Clooneya, Nick."

Resztę artykułu sami znajdziecie.

Za demonstrację? Tracę szacunek do USA... Coraz więcej filmów teraz produkuje Europa,
niech Jankesi nie myślą, że mają jakiś monopol...

trancefan1986

http://www.tvn24.pl/24467,1738282,0,1,sudanska-misja-george8217a-clooneya,wiadom osc.html
Szacunek dla niego..

_melanie

Bawią mnie ci wszyscy aktorzy aktywiści jak Clooney czy Angelina Jolie, którzy się troszczą o cały świat (teraz głównie o murzynów), a nie widzą syfu we własnym kraju i tworzącego się tam totalitaryzmu i państwa policyjnego. I słowa nie powiedzą że obecnie można każdego aresztować bez postawienia zarzutów i w nieskończoność przetrzymywać i torturować. I wszystko w imię walki z terroryzmem. Trzeba być naprawdę głupim i naiwnym, żeby wierzyć w ich dobre intencje.

kilimann

Sądzę, że Clooney i inni zaangażowani doskonale zdają sobie sprawę z tego, że USA to największy faszystowski kraj na Ziemi, ale wiedzą też, że ten kraj dał im niesamowite pieniądze i popularność, bez których nie mogliby robić tego co robią. Pomyśl, gdyby Clooney zaczął oficjalnie głosić antyamerykańskie treści taka bankowa finansjera starłabygo na pył w trymiga. A tak, przynajmniej może pomagać na mniejszą skalę. Może też być tak, że te wszystkie akcje to zagranie pod publiczkę - jaki to ja niby rycerski i sprawiedliwy jestem, dajcie mi oskara. Kto wie.

JukkaSarasti

Zgadza się, wystarczy zobaczyć co zrobili z Charlie Sheenem i jak go media zniszczyły.
Clooney to zwykły figurant finansjery, nafciarzy i ch*j wie jeszcze jakiego biznesu, który ma przekonać bydło, że niezbędna jest kolejna interwencja US Army w walce o wolność i demokrację krajów uciśnionych, po czym kraje te wpadają w jeszcze większą biedę i niewolnictwo.
Dodatkowo ci wszyscy nieświadomi zmanipulowani debile jeszcze kasę wysyłają na różne akcje społeczne (ostatnio KONY 2012), gdzie góra 5% idzie dla potrzebujących a resztę przeżrą i przesrają.

kilimann

Coś w tym musi być, bo widziałem go w towarzystwie Johna Kerryego (Skull and Bones). Obaj panowie wyglądali na bardzo zadowolonych.

kilimann

mógłbys proszę kiliman rozwinąć swoją myśl jakoby Clooney i Jolie troszczą się o cały świat i tutaj w nawiasie dodałeś, że głównie chodzi Ci o ciemnoskórych ?

trancefan1986

George to jest gość. Cenię go za to co robi. Wielki szacun George!!!

house90

George to ulubieniec kobiet :) To dziwne, ale chyba nie obejrzałem jeszcze żądnego filmu z jego udziałem. Co możecie polecić z filmów akcji, thrillerów, albo horrorów z G.C. ?

trancefan1986

Gniew oceanu, Peacemaker, Złoto pustyni, 3 części Ocean's, Amerykanin, Spadkobiercy i teraz poluję na Idy marcowe. I oczywiście serial ER od 1994 do 1999, Clooney zarębiście zagrał :)

house90

Dzięki :)

trancefan1986

Obejrzałam w zasadzie wszystkie filmy z Clooneyem. Osobiście polecam świetną komedię "Bracie gdzie jesteś", rewelacyjny dramat "Spadkobiercy", "Idy marcowe" jak dla mnie najlepszy film roku 2011, "Człowiek, ktróy gapił się na kozy" czy "Tajne przez poufne" no i "W chmurach" od którego nie mogę oderwać oczu :)

Miłą odmianą jest też słodki fim z 1996 roku z Michelle Pfeiffer pt: "Szczęśliwy dzień" :)

house90

Dokładnie tak, szacunek za to, że angażuje się w tego typu akcje. Polecam film z Jego pobytu w Sudanie zdecydowanie daje do myślenia.

trancefan1986

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szef_cia_bedziemy,p1397870322

Co na to George Clooney ?

traveler

proponuję Go zapytać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones