George MichaelII

Georgios Kyriacos Panayiotou

9,0
25 ocen występów osoby
powrót do forum osoby George Michael

Ma taki śliczny głos, jak słucham "Careless whisper" to odpływam!!!
Naprawdę George ma się czym pochwalić taki cudowny głos to rzadkość!!!
Jednyną osobą, która może z nim stanąc na rózni jest Elton John :):):)
Oboje maja olśnieeające głosy!!! W głosie Eltona już się zakochałam teraz przyszedł czas na Georga!!! Coś w tym jest, że ludzie o odmiennościach seksualnych mają piękne większe telenty muzyczne (ale to może tylko moje przypuszczenia:):):))...

użytkownik usunięty

pomyliłam się tam w ostatnim zdaniu miało być tylko "..... mają większe talenty muzyczne" bez tego "piękne" z tym słowem to zdanie głupio brzmi ;););) Pozdrowienia dla nich :*:*:*

w sumie masz rację
a Freddie Mercury! hehe

posłuchaj "Spinning the wheel"
rewelcja :)
dopiero odpłyniesz

jaga_5

A ja polecam przepiękny ale mało znany utwór: Edith & The Kingpin - cudenko! :-)

Zgadzam się. Homoseksualistom o wiele lepiej udaje się wyrazić emocje za pomocą wokalu. Dlaczego tak jest? O to należałoby zapytać kogoś o wspomnianej orientacji, zapewne chodzi o wrażliwość rozbudzoną poprzez przeczucie własnej odmienności. Może jednak nie powinno nas to tak bardzo interesować. Skupmy się lepiej na tym, co najważniejsze, czyli doskonałej muzyce, jaką wykonują.
Wymieniłaś George'a Michaela i Eltona Johna. Od siebie dorzucę jeszcze trzech znakomitych wokalistów-gejów: Freddie Mercury, Andy Bell (ERASURE), Marc Almond (SOFT CELL, solo).

"I should have known better than to cheat a friend
And waste a chance that I've been given.
So I'm never gonna dance again
the way I danced with you."

Dla informacji o Freddim Mercury. On nie był gejem tylko biseksualistą...

Ozi1987

co do George'a to ma on wspaniały głos,znajduje sie u mnie w scisłej czołówce razem z Eltonem i Axlem.jednak Freddiego uwazam za najlepszego z najlepszych,dla mnie jest geniuszem.

cinas91

To tak, jak ja.

Ja polecam Jesus To A Child
Cud, miód i orzeszki!

bartekcz92

szukam pewnego teledysku George Michael'a, z tego co pamietam to teledysk czarno-biały(chyba) z lat 90 w stylu pop artowym, przewijały sie tam elementy kultury masowej, jakas pepsi chyba, itp slogany
w każdym bądź razie, kawałek bardzo energiczny
kojarzy ktoś moze??? szukam na necie ale nic kurcze nie moge znaleźć ;/

pattkka

"Killer/Papa Was a Rollin' Stone"

pattkka

Killer.

bartekcz92

Dla mnie to najpiękniejsza i najbardziej emocjonalna jego piosenka. Można się przy niej pociąć :-)

grazyna_gajecka_gg

You have been love.... gdybym musiala wybrac jedna,jedyna piosenkę bylaby to ta.....A gdybym miala wybrac najukochanszego wokaliste od zawsze i na zawsze bedzie to George Michael..

elzunia29

"ROUND HERE":
https://www.youtube.com/watch?v=R_KMawI2BhA
To piosenka o domu rodzinnym, rodzicach, ulicach, szkole podstawowej, koledze z Wham! Szkoda, że George nie uczynił z niej singla. Myślę, że zrobiłaby furorę!
Ładną piosenkę nagrał George z... Paulem McCartneyem:
"HEAL THE PAIN"
https://www.youtube.com/watch?v=EDptu9g4gTc
Też dziwne, że nie zrobili do niej teledysku, jest tylko nagranie koncertowe.

AutorAutor

uwielbiam heal the pain i someone to love, GM miał wiele cudnych numerów a jednoczesnie mało znanych

elzunia29

Gdybym miała wybrać jedną, jedyną piosenkę Georga, to byłoby ich chyba z dwadzieścia

elzunia29

A Kissing A Fool? Mistrzostwo świata w śpiewaniu, leciutko, jak piórko, szeptem.
I ten teledysk i jego uśmiech...poezja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones