Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Dzisiaj są urodziny mojego ulubińca - przystojnego mężczyzny, który zasługuję na uwagę ze względu na swoją inteligencję, wspaniałą grę aktorską oraz swoje bogate wnętrze/ trochę anioł, trochę diabeł/. W wielu wywiadach podkreślał, że granie w filmach sprawia mu przyjemność, że robi to nie dla nagród ale dla ludzi bo cieszy się gdy wyzwala w nich emocje, gdy płaczą i śmieją się na jego filmach. Życzę Ci więc wielu wspaniałych ról, które przyniosą Tobie satysfakcję a nam odbiorcom i fanom radość i przyjemność oglądania. Wspominał też w wywiadach, że chciałby się zakochać tak prawdziwie, więc życzę Ci tej wielkiej i jedynej miłości do końca życia. Powodzenia, jesteś tego wart.
P.S. dla fanek , wchodźcie na jego międzynarodową stonę www.gerardbutler.net, może i my stworzymy tam polską część, gdzie będzie można pogadać, nikt nikogo nie będzie obrażał i poznacie wspaniałych ludzi z całego świata.

baby

Też się urodziłam 13 listopada! Tylko, że 15 lat później :) Na stronie, którą polecasz jest świetna charakterystyka osób urodzonych tego dnia- wszystko pasuje :)
Nie wiem czy wiecie, ale Skorpion to najbardziej namiętny znak. Przyszła pani Bulter będzie na pewno bardzo zadowolona :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones