Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Czy znajdzie sie ktoś kto podziela moją obsjesję na punkcie tego "zwyczajnego" aktora?

cookiebunny

jest boski :***

cookiebunny

tak.... tak.... tak.... chociaz nie. on pod żadnym, nawet cudzysłowiowym, kątem nie jest zwyczajny!!! :D

human4pain

nie jesteś sama :P

cookiebunny

nie ma lepszego od Gerrego :) :) :) :) :)

cookiebunny

Mam miękkie kolana gdy go widzę. Od dłuższego czasu uważam go za najseksowniejszego aktora. Żaden tam dziewczynkowato-lalusiowaty Zac Efron. Butler jest 300% mężczyzną. Z chęcią bym go schrupała.

Sighma

300 (%) w jegu przypadku pasuje idealnie ;)

cookiebunny

Podzielam wszystkie poprzednie opinie ;-) Jest cudowny!!!

cookiebunny

sexowny mmmm i ma w sobie to coś :)

EnATkA

uhm, ale w moim przypadku tylko i wylacznie dlatego, ze przypomina mi jednego z ulubionych znajomych:)

maladi06

to fajnych masz znajomych :P:):)
... ale oprócz tego, że jest oczywiście przystojny, to jest świetnym aktorem - śpiewa, tańczy (jego pląsy w Rock'N'Rolla:D:D), to jest też zabawnym facetem, wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy wywiad, żeby się przekonać... i w ogóle jest super, a ten jego głos... ok wystarczy :D

cookiebunny

On jest cudowny! ;)

cookiebunny

pewnie , że tak :)

cookiebunny

szkoda, że ma kiepskiego agenta...';-(

cookiebunny

Obsesji nie mam, ale dobry jest faktycznie ;P

cookiebunny

naprawdę dobry aktor nie widziałam filmu z nim, który by mi się nie podobał... a że przy okazji jest super przystojny to tylko dodatkowy plus :)

cookiebunny

Obejrzałam Upiora w operze,sprawdziłam obsadę i proszę,kto w roli tytułowej.Bardzo ostatnio lubię.A na dodatek ktoś o podobnych preferencjach mieszka może za płotem(cookiebunny).

cookiebunny

Jest świetny, niewyobrażalnie męski, przystojny, zabawny i utalentowany. Ma mega hipnotyzujące spojrzenie w którym można się zakochać. Uwielbiam go!

martusia_47

To i ja sie dolacze :) Nie dosc ze mega przystojny, to 100% meski i ma przecudowny glos. Nie tylko w spiewie ale i barwe <3. I piekny usmiech. Kocham go! :D

cookiebunny

nie, no przyznaję, że nie ma dla mnie aktora bardziej męskiego. nie przypominam sobie też, bym fantazjowała o jakimś aktorze, a o nim tak ;)

cookiebunny

Mój ideał faceta ;-)

cookiebunny

Zarąbisty facet :) świetny aktor, ubóstwiam go za rolę w "Prawie zemsty" i "300". A do tego jest megaprzystojny i to jego spojrzenie jest naprawdę hipnotyzujące ;)

AnnaMa

czyli jednym słowem wszystkie czujemy miętę do gorącego Szkota ;)

Polita

oj tak, mój biedny mąż jest zazdrosny:)

virriel

nie przejmuj sie bo mój też;)

kristina87

To i ja się dopiszę.

Uwielbiam w nim głównie trzy rzeczy:
Pierwszą jest to że jest świetnym aktorem, potrafi przekazywać emocje swoją grą, każdy film w którym gra moim zdaniem zyskuje dzięki niemu. Dodatkowo sprawdza się w prawie wszystkich gatunkach grał już w komediach, dramatach, musicalach, filmach familijnych horrorach oraz filmach akcji (jeśli coś pominęłam to mnie poprawcie).
Drugą jest jego poczucie humoru. Czasami jak mam zły dzień lubię sobie puścić jakiś wywiad z nim, od razu poprawia mi się nastrój.
Trzecia jest to typ mężczyzny który lubię czyli naprawdę bardzo męski i ma cudowny głos który mogłabym słuchać godiznami.

Dodatkowy plus ma ode mnie, za to że potrafi mnie pozytywnie zaskoczyć. Na przykład tym jak świetnie sobie poradził ze śpiewaniem w Upiorze. Gdy pierwszy raz oglądałam ten film myślałam że to ktoś inny podkłada głos, a tu proszę niespodzianka Gerard śpiewał sam :)

beksi

"Drugą jest jego poczucie humoru. Czasami jak mam zły dzień lubię sobie puścić jakiś wywiad z nim, od razu poprawia mi się nastrój""- też tak robię i śmieję się do upadłego ;D

Polita

też go kocham :)

beksi

Co do głosu: ubóstwiam całe jego 3000% w UwO... Tytułową piosenkę i Music of the Night zaśpiewał tak cudownie, że do teraz nie mogę uwierzyć, że takie coś było w ogóle było możliwe. W PS. Kocham Cię też fajnie śpiewał :)

cookiebunny

A jak podaje rękę i wtedy patrzy ci prosto w oczy ? Ten gest powtarza się w kilku filmach i tylko on tak potrafi.

cookiebunny

Fakt, ma to COŚ i to przez WIELKIE "C":-) Przystojny, ujmujący, męski aach:P

użytkownik usunięty
cookiebunny

Ma gośc wygląd i charyzmę . Potrafi sam stworzyc klimat w filmie .

cookiebunny

jest mega zajebiscie przystojny ;]

cookiebunny

JEST PRAWIE LEPSZY OD MOJEGO CHLOPAKA ;d

cookiebunny

yeah boski :*

cookiebunny

o tak ;] od jakiegoś czasu też mam "obsesję " na jego punkcie . nie tylko jest świetnym aktorem , ale także jest mega przystojny . mieć takiego faceta u boku to dopiero byłoby coś :)

cookiebunny

Uwielbiam Go, dla mnie nie ma lepszego :-)

Snipes

He he... jednym słowem... fantastyczny, nieprawdaż?

mervil

miło na niego popatrzeć:)))

bourgeoise

no , az majtki same spadaja do dolu co nie? Zapiszcie sie do jakiegos funclubu albo psychoterapeuty

megakruker

A co, tobie spadają do góry? I tym się róznisz?

mervil

nie , ale w niektorych momentach co nieco podnosza sie do gory

megakruker

Podnoszą do góry? Ho, ho? To tak samo niespotykane, jak spdania w dół!

mervil

ten dialog zaczyna byc troche dziwny, nie wiem czy zrozumialas/les zart ale widze ze nie bardzo.....ehhh........
......A daj ty mi spokoj!

cookiebunny

100% faceta w facecie^^

cookiebunny

uuuwielbiam go! ;)

kovalskyyy

tragiczny dubbing http://www.youtube.com/watch?v=rzjK-qOXLys
jeszcze jest jedna ale ona w Polsce jak na razie nie leci - POWINNA! http://www.youtube.com/watch?v=dikfEwOUrMU&feature=related

cudooooo!!!!!!!!

alex089

Ta druga, w której Gerry ma długie włosy była w Polsce ( wiem, bo kiedy widziałam to rodzice krzyczeli na mnie, bo ja krzyczałam :) )

alex089

Tylko czemu już jej nie ma???

użytkownik usunięty
cookiebunny

to nie mężczyzna to chodzący seks :D

cookiebunny

W dobie facecikow tylko z nazwy, jest po prostu najnormalniejszym w swiecie samcem :) Jest po prostu meski - taki jaki facet powinien byc. Jest fajnie zbudowany, wysoki, bardzo przystojny, ma niski ton glosu, cudowne poczucie humoru i wiele talentow, to wszystko razem sprawia, ze Gerry jest dla kobiet mieszanka wybuchowa, ktora najlepiej, by wybuchla w ich lozkach ;) Taaaaaaa, to jest to :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones