Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Czy was też irytuje jego wyraz twarzy? W niemal każdym filmie musi pokazać skrzywioną minę na swej facjacie, która okropnie drażni. Nawet w awatarze to robi!
Ten jego uśmiech z rysującymi się ustami w kształcie bieżni pochyłej bardzo wkurza...

PS Kocham Cię
Godziny strachu
Olimp w ogniu
Prawo zemsty

Wszędzie ten sam wkurzający wyraz twarzy...
No nie oszukujmy się koleś jest jak kłoda drewna czasami. Sztywny bez wyrazu.
A to, że chcemy go oglądać chyba zawdzięczamy płci pięknej, która wzdycha na widok jego zalotnego uśmiechu, który serwowany jest w co drugim filmie.

negroz

Boli Cię to?? Jak tak nie możesz na niego patrzeć to po prostu NIE PATRZ

Edi13

Trudno będzie, ponieważ gra on w dobrych filmach :)

negroz

mnie irytuje

negroz

mnie nie irytuje. ale to może dlatego, że jestem płeć piękna :)

negroz

Mnie tez irytuje. MIMO tego, ze jestem plec , ekhem, piekna.

negroz

To prawda, że jak mówi to rusza mu się jakby tylko jedna połowa ust. Ale to są względy zdrowotne (mógł mieć np. kiedyś paraliż mięśnia twarzowego a nieco zaniedbane daje nieodwracalne skutki). Także myślę, że gdyby mógł to by dawno ze swoją kasą i możliwościami coś z tym zrobił. W Hollywood każdy nadprogramowy włosek musi być usunięty a co dopiero taki "defekt" ;)
Ale jest suuuuper przystojny i uwielbiam go, to jest po prostu mój ideał. Mam bardzo podobnego do niego kolegę i czasem za bardzo się w niego wpatruję, niestety to nie to samo ;) Gerard to po prostu mój ideał ale można jedynie pomarzyć ;)

AlexabezKeksa

Ma niedosłuch na jedno ucho co powoduje taki układ ust. Wypadek z przeszłości. Wystarczy wygooglować. W ogóle mi to nie przeszkadza i tak jest mega.

negroz

W awatarze? Gdzie ty go tam widziałes?

BlakJoint

Awatar, miniaturka, zdjęcie poglądowe na profilu FilmWebu.

negroz

Nie

negroz

tak! w "dorwać byłą" nie mogłam na niego wręcz patrzeć :P

yogobelka

Gerard jako dziecko miał częściowy paraliż mięśnia twarzowego, stąd ten grymas na jego twarzy. W dodatku pojawiły się komplikacje i nie słyszy na jedno ucho.

negroz

Mnie nie irytuję, i nie jestem płcią ''piękną''.

negroz

na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to grymas, ani udawany wyraz twarzy tylko naturalny niedowład części twarzy.

negroz

Przecież to Szkot. Oni wszyscy tak wykrzywiają twarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones