Geun-suk Jang

8,2
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geun-suk Jang

To niesamowite jak bardzo on się zmienia z roli na rolę - jego wizerunek w beethoven virus to zupełnie inna bajka niż ''you are beautiful'' czy ''mary stayed all night...'' - za każdym razem on wygląda inaczej niż gra inaczej. Przykładowo taki Lee Min-ho wydaje mi się wszędzie bardzo podobny - jego postac w Personal Taste i Kgotboda namja były dla mnie praktycznie takie same, czasem nie wiem, która scena była w której dramie. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem i uroczyście ogłaszam światu - jest to chyba mój ulubiony koreański aktor. Amen ;)

Veiller

Zgadzam sie z Tobą, tylko, żeby jeszcze miał nosa, szczęście do dobrych projektów. Niestety "Pretty man" to słaba drama, Jang nie mógł pokazać w niej na co go stać... Mam nadzieję, że z nową dramą "Jackpot" będzie dużo lepiej, oby był tak świetny jak w innej historycznej "Hong Gil-dong".
A co do Lee Min Ho - jest popularny wśród żeńskiej widowni, stąd wysokie oceny moim zdaniem, ale jako aktor jest średni dla mnie. Nie widziałam "Heirs", ale chyba nie miał dobrej oglądalności w Korei.
A gdzie obejrzałaś Beethoven Virus? Kiedyś na jednym z forum były aktywne linki, ale już wygasły. Niestety nie wiem, gdzie obejrzeć. Widziałam tylko 1 odcinek.

Veiller

zdecydowanie popieram :) Amen :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones