Geun-suk Jang

8,2
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geun-suk Jang

Uwielbiam go! Tylko dlaczego jeszcze nie ma żadnego zdjęcia? Niestety nie wiem jak się tutaj dodaje fotki;/
Widziałam z nim większość jego produkcji, w każdej roli był wspaniały:) Pierwszym filmem, który z nim widziałam było "DoReMiFaSoLaSiDo" i od razu podbił moje serce:) Kocham go jako ponurego Księciunia w HGD i dobrodusznego Gun-woo w Beethoven Virus:) Czekam na jakieś nowe dramki i filmy z nim:) I oby teraz częściej dali mu być z główną heroiną na końcu:)

olszynka

Ta jest swietny, tez nie mam pojecia czemu nie mam tu jego zdjecia. To wielka szkoda, niech ktos umiesci zdjecie. Wydaje sie mi zeby to zrobic trzeba byc autorem strony.

olszynka

Również go uwielbiam. Tak samo jak ty pierwsze w czym go zobaczyłam było "Do Re Mi Fa Sol La Si Do". A ostatnio obejrzałam super drama, którą polecam "You're Beautiful".(można ją zobaczyć z polskimi napisami na love-drama.pl

Ladna

w "You're Beautiful" jest rewelacyjny, zresztą sama drama jest świetna, oglądałam jeszcze z nim dwa filmy "Do Re Mi Fa Sol La Si Do" i "Baby and I" - ten facet ma to coś, co sprawia, że przyjemnie się go ogląda na ekranie ;)

olszynka

Ja również go uwielbiam! Zwłaszcza za rolę w "Mary Stayed Out All Night". Wtedy zobaczyłam ten uśmiech... Taki piękny, radosny, pogodny, kurde! Taki szczęśliwy! Od tego czasu uwielbiam tego aktora. Wcześniej widziałam go też w innych dramach, ale nie zwracałam na niego większej uwagi. W "You're beautiful" średnio mi się podobał. Generalnie jednak jest to jeden z moich najulubieńszych azjatyckich aktorów. Lubię popatrzeć na przystojniaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones