Geun-suk Jang

8,2
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geun-suk Jang

Keun Suk ma zagrać w nowej dramie "Beautiful Man" stacji MBC i ma polecieć po dramie "Medical TOP TEAM"
Drama ma liczyć 16 odcinków i Keun Suk ma odegrać rolę Dokgo Ma-Te który uwodzi kobiety i bogaci się na nich.
Na podstawie internetowego komiksu "Yebbeun Namja".

patrycjagrudzinska1

Ehhhh.Jak dla mnie brzmi kiepsko. Fabuła nie powala a i sam tytuł jest ekhm
Dziwi mnie, że Seok wybrał tę rolę, bo po LR zarzekał się, że chce zagrać coś innego niż zwykle, że ostrożnie bd wybierał nową produkcję po klapie LR, a tu? Jego ostatnie role są dla mnie wszystkie takie same - wiecie o co chodzi.Szkoda, miałam nadzieję, że zobaczę go w jakiejś ambitniejszej produkcji. Ma talent, ale nie wykorzystuje go, a szkoda. Boję się, że niedługo się wypali.

patrycjagrudzinska1

Uu nie mogę się już doczekać #.#
A znasz mniej więcej datę wyjścia pierwszego odcinka ?

parableoflove

Miała lecieć pod koniec tego roku ale poleci inna drama i raczej nastawiać się na tą dramę w przyszłym roku.

patrycjagrudzinska1

Drama już jest i powoli się rozkręca ^^

adrastea_87

Tak, tak ;) A po niej ma lecieć drama historyczna z Kim Hyun Joong "Age of Feeling" :)

patrycjagrudzinska1

Też czekam na Age of Feeling ^^ co prawda całe to zagmatwane tło historyczne jakoś mnie nie pociąga ale skoro jest Kim Hyun Joong to pewnie spróbuję ;)

A co do dramy Pretty Boy to po czterech odcinkach coraz bardziej mi się podoba. Choć Jang Keun Suk wygląda teraz jak ośmiorniczka :P

adrastea_87

a gdzie oglądasz tą dramę? :)

asusRM

Oglądam. Niestety póki co trzyma nie przy niej głównie IU bo niestety ale fabu8ła wydaje mi się okrutnie nudna Oo a nasz główny bohater to po prostu rozpieszczony chłopak przyzwyczajony do usługiwania mu przez kobiety :P Potencjał jest ale chyba niewykorzystany..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones