Geun-suk Jang

8,2
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geun-suk Jang

Oglądając "You're beatiful" nieodzownie prześladowało mnie uczucie typu "jeny, ale emo, daj sobie z nim na luz dziewczyno. Okropny aktor..."
...ale kiedy zobaczyłam jego uśmiech w 5 epizodzie, coś mi zaświtało. "Matko boska. Toż to mój ukochany Dobry Kang Gun Woo z Beethoven Virus!" ;_; dlaczego te kitajce, pomimo wielkiej sympatii do nich, wyglądają niemal identycznie ;_;

Nyscirre

niom, ale podobno my dla nich tez wszystcy tacy sami, natomiast ja mam aktualnie problem z tym białym kitkiem jaki on sobie sprawil ostatnio(koncerty team h) na poczatku myslalam ze to jakas laska... mam nadzieje ze szybko sie znudzi

katarzynaher

zmienia się na gorsze :/

Hmm_Ciastko

niestety, najbardziej podobał mi się w happy live i 24 miesiące, potem tez nie było ale ale już w You're My Pet robi z siebie pannice :D no i to co się dzieje w czasie występów z team h... jednak mam nadzieje sądząc po ostatnich jego wystąpieniach w k- i j-tv o ile są aktualne, chociaż jak on czasami bawi się włoskami....to już sama nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones