Geun-suk Jang

8,2
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geun-suk Jang

Wygląd wyglądem, ale to jak znakomicie operuje emocjami na twarzy... master piece. Z roku na rok coraz lepiej, zaczęłam go oglądać w 2006 roku podczas Nieodebranego Połączenia 3 i od tego czasu stale mu się przyglądam i wiernie dopinguję :) Jeden z moich faworytów, jakby nie patrzeć. Młody, przystojny, zdolny, sympatyczny... nic dodać nic ująć !

miyavik

Ja ogladam dramy i filmy z Nim od niedawna, ale jestem pod glebokim wrazeniem Jego talentu. Oczywiscie napewno duza role odgrywa tu Jego wyglad, sposob poruszania sie i to jaki jest przystojny, inny niz wszyscy.. wyroznia sie. Ale zasadnicze jest jak mowisz.. to jak "operuje emocjami na twarzy". I co do tego, ze z roku na rok staje sie coraz lepszy tez moge sie zgodzic bez mrugniecia okiem.. staram sie ogladac od najstarszych donajnowszych i rzeczywiscie widac jak z biegiem czasu zmienia sie, jak wzrasta Jego potencjal. Coz tu duzo mowic chlopak ma przeogromna charyzme ktora az przebija sie przez Jego osobe i talent, ktory pozwala mu na bycie aktorem i muzykiem ;)

miyavik

Ja strasznie cenię go za to, że w każdym filmie/dramie odgrywa osobę o innym charakterze. Raz jest taki chłodny, zamknięty w sobie, raz pogodny, pomocny. Co racja, to racja, jest przystojny, świetnie śpiewa i jest doskonałym aktorem. Dopiero co zaczęłam przygodę z dramami, ale zdecydowanie na razie moim faworytem jest Jang.

azucore

A ja bym zamordowała za jego głos. :D

pissedchupacabra

A ja za wygląd. Chociaż jestem dziewczyną xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones