Geun-suk Jang

8,2
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geun-suk Jang

przypadkiem trafiłam na YT na filmik "budapest diary/ Jang Geun Suk" są też filmiki making of...to jest jakiś nowy film?? tak to zrozumiałam, ale niestety nic nie mogę znaleźć na stronach polskich

katarzynaher

film jest, niestety jest zablokowany wszędzie :)
chyba jeszcze jest za nowy.

kamalenka

nic tylko czekać! ;) zapowiada się bardzo ciekawie

katarzynaher

To w końcu to jest jakiś film, czy co?

Hmm_Ciastko

z tego co czytałam to jest jego autorski film wydany na dvd w Japonii, wcale nie taki nowy bo według jangkeunsukforever.com film jest z 2011 roku ale nigdzie go nie ma, nawet na yt blokowany(poza kilkoma promocyjnymi materiałami), dostępny był w sprzedaży na kilku stronach w Azji natomiast jak dla nas nie do dostania, poblokowany przynajmniej ja nie znalazłam

katarzynaher

Jedyne co udało mi się znaleźć to to :
kinomusorka. ru/en/countries-country-korea-south-films-film-budapest-diary. html
niestety w wersji angielskiej- nie mówiąc już o PL nie znajdziesz :)
ale popatrzeć zawsze można :D

KuromiKitty

jaaa dzięki!!!!:D mi się włączył rusyjski lektor.... ale mi to obojętnie, piąte przez dziesiąte rozumiem :) dzięki

katarzynaher

z ruskimi napisami jest tez na asia-tv.su /publ /filmy_po_godu /filmy_2011g /dnevnik_budapeshta_2011_budapest_diary /51-1-0-2540

katarzynaher

Nie mam nic przeciwko rosyjskiemu lektorowi, ale czemu dubbinguje go baba? :P

Aley

nie znaju :)pewnie zamieścili jakąś fanowską wersję, tak mi się wydaje

katarzynaher

Ma ktoś napisy do tego filmu po ang bo nie umiem znaleźć a chciałabym je przetłumaczyć i wkleić do filmu ?

Yuri_Sung

w moich źródłach nie ma:/ poza tym znalazłam tylko napisy węgierskie

doramaforever.blogspot.hu /2013/02/budapest-diary. html tutaj można też pobrać jak kogoś to interesuje;)

katarzynaher

że film można chodzilo mi :)

katarzynaher

Ja znalazłma napisy rosyjskie do wersji czystej, tzn. beż żadnego lektora. Może ktoś zna rosyjski?;) Napisy są dośc krótkie, plik w wersji .ass.

Sharlet

Ja w sumie miałam trochę ruskiego w szkole :D może uda mi się coś przetłumaczyć...mogłabyś podrzucić link ?:D

Alessa1

Napisy mam zapisane na dysku, niestety nie moge wrzucić linka pewnej dobrze znanej strony. Jak coś to nazwa ch. taka sama jak mój nick. Ewentulanie moge Ci wyslac napisy mailem, jesli podasz

Sharlet

Witam nie mogę wstawić mojego e-maila nie wiem czemu łapie go jako link. Mogłabym przetłumaczyć te napisy. mój skype haruka-sm1
Pozdrawiam!

vidiell

Hej, przeoczylam powiadomienia w tym watku i niestety zapomniałam o tlumaczeniu. Napisy juz dawno wrzucilam na swojego cho.mika.
http://ch..........pl/Sharlet/Napisy+do+filmow+i+seriali
Pozdrawiam;)

Sharlet

Próbowalam Ci wysłac maila na filmwebie, ale system mi mówi,ze nie mam dostepu jak daje "wyslij". Filmweb ssie...

Sharlet

https://www.youtube.com/watch?v=PSP1PgpJg-8

Proszę bardzo. KochamKochamKochamKocham ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones