Geun-suk Jang

8,2
591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geun-suk Jang

czytałam, że podobno czuje się wypalony po love rain...
link: http://netizenbuzz.blogspot.com/2013/05/jang-geun-suk-claims-he-was-burned-by.ht ml
a te komentarze pod artykułem... szok...
więc ja rozumiem nowy pomysł na siebie, zespół, nowa płyta, trasa koncertowa, promocja poza Koreą.... ale mam nadzieje, że niedługo się weźmie za nową dramę/film.... na pewno... prawda?

katarzynaher

prawda :)
tutaj masz wywiad w którym mówi o tym że ma w planach dramę
a na razie możesz poszukać nowej płyty którą wydał :)

katarzynaher

No to mam dobre wieści :) Suk jeszcze w tym roku zagra w dramie pt. "Pretty Boy" na podstawie popularnego komiksu- oficjalnie potwierdzone...nic tylko czekać ! :)

KuromiKitty

Ja właśnie niedawno się dowiedziałam :D Cieszę się jak głupia z nowej dramy z Jangiem ^^ Mam nadzieję że jeszcze będzie w tym roku. Ciekawa jestem reszty obsady jaka będzie. W tym roku ma tez być nowa drama z Lee Min Ho. Ahh niech obie dają już bo się doczekać nie mogę :p

patrycjagrudzinska1

Wiecie może gdzie mozna poczytać manhwę, na podstawie której powstanie ta nowa drama?

remedios91

właśnie sama szukałam...niby taka popularna, ale w necie jej nie mogę znaleźć :P
Jakby ktoś miał, to też bd wdzięczna ^^

KuromiKitty

niom ja też od razu szukałam ale nic.... jestem ciekawa czy już kręcą :)

katarzynaher

Jeszcze nie chyba :D póki co Seok jakiś tam sobie program radiowy wymyślił xD a zresztą jeszcze scenariusz ponoć jest niepełny :3 ja jestem ciekawa bohaterki i kto ją zagra ^^ no i jak Suk bd wyglądał.... jakoś nie widzę go w platynie ;_;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones