Gina Lollobrigida

Luigina Lollobrigida

8,2
908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gina Lollobrigida

Jedna z najpiękniejszych aktorek wszechczasów

użytkownik usunięty
oliwia89

I bardziej utalentowanych. Szkoda, że porzuciła kino dla fotografii i rzeźby!

oliwia89

Filmweb poszedł o krok dalej! Gdy wpisuje się w wyszukiwarkę "Gina Lollobrigida" - pojawia się opis: aktorka, Najpiękniejsza Kobieta Świata :) Czy można zrobić lepszą reklamę?

użytkownik usunięty
oliwia89

To prawda. Dla mnie obok Vivien Leigh jedna z najpiękniejszych. W ogóle Słowianki i kobiety krajów romańskich to ślicznotki !

oliwia89

Coś w tym jest :)) Chociaż taki plebiscyt zawsze obfituje w subiektywne opinie. Na pewno ładniejsza i lepsza aktorka od swojej "koleżanki" Sophii Loren. Mimo, że ta grała dłużej i chyba jednak z większymi sukcesami. Spory Talent i przede wszystkim niepodważalny Seksapil.

srick.pl

Lepsza od Loren? Moim zdaniem Loren jest zdecydowanie lepszą aktorką o ciekawszym dorobku, z lepszymi rolami na koncie, przede wszystkim z wielkim talentem do ról dramatycznych.
Gina choć bardzo ładna to na ekranie nie czaruje, nie roztacza specjalnego uroku - po prostu jest. Poznaję kolejne jej filmy i jeszcze żadną rolą mnie nie ujęła, nie oczarowała...
Podobnie jej uroda nie robi na mnie większego wrażenia - ma przyjemne rysy twarzy, ale proporcje dalekie od doskonałości - krótka szyja, krótkie nogi - a tymi misternymi fryzurami tupu kopiec tylko dodawała sobie lat. W moim odczuciu daleko jej do ikon kina jej czasów.

użytkownik usunięty
madz20

Wizualnie Gina była idealna śliczna jak laleczka i ta figura wspaniała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones