[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1542,"rate":6.400129701686122,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":19,"rate":7.684210526315789,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,4
1 542 oceny gry aktorskiej
Gloria Reuben
Gdy miała 7 lat,po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w serialu "Polka Dot Door".Pózniej regularnie grała w kanadyjskich filmach i pracowała jako modelka.W 1988r. przyjechała do Los Angeles i zaczęła występować w amerykańskich serialach.Jak dotąd jej największym osiagnięciem jest rola w "Ostrym Dyżurze".
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 9 czerwca 1964

miejsce urodzenia: Toronto, Kanada

wzrost: 172 cm

Aktor
Zdobyła 4 nagrody Aktor, 5 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Wayne Isaak (15.10.1999 - 2003, rozwód)
Aktorka i piosenkarka. Wystąpiła w teledysku "When The Heartache Is Over" Tiny Turner jak również śpiewała w chórkach na jej koncertach podczas promocji płyty "24/7".
W roku 2004 wydała debiutancką płytę zatytułowaną "Just For You".
Jest siostrą Denisa Simpsona.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wygląda na nim staro i sztucznie.

  3
  • Wiele osób się ze mną nie zgodzi, jeśli ktoś w ogóle, ale uważam że zagrała bardziej wiarygodnie, poruszająca rola (świetna scena, gdy rozmawia z Lincolnem). Do Sally nic nie mam, lubię ją, również świetnie wywiązała się ze swojej roli, ale zrobiła to tylko dobrze. Nominacji do Oscara ... więcej

   • ... choć widziałem Ją jedynie w 'TimeCop' i 'Nick of Time', gdzie szczególnie w II tym filmie grała bardziej drugoplanową rolę, ale rzuca się w oczy :) Pzdr.

    • Widziałem ją tylko w Pielgrzymie jako Vicki i bardzo mi się spodobała.

     • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem peytonalvord