Odtwórz Zwiastun nr 3 (polski) 1:50

Zobacz Cloak & Dagger zwiastun

SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2018-2019 44 min.
6,7 2 578
ocen
6,7 10 1 2578
3 062
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"771080","linkUrl":"/serial/Cloak+%26+Dagger-2018-771080","alt":"Cloak & Dagger","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/10/80/771080/7847055.2.jpg"}
Tandy i Tyrone odkrywają, że nie są zwykłymi nastolatkami, lecz superbohaterami. Rodzące się między nimi uczucie pomaga im lepiej panować nad swymi niezwykłymi umiejętnościami.
{"seasons":[2,1]}
20
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Cloak+%26+Dagger-2018-771080/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/771080","link":"/serial/Cloak+%26+Dagger-2018-771080/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/771080","link":"/serial/Cloak+%26+Dagger-2018-771080/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Cloak & Dagger
Cloak & Dagger (2018) Zwiastun nr 3 (polski) 1:50
Cloak & Dagger
Cloak & Dagger (2018) Zwiastun nr 2 1:30
Cloak & Dagger
Cloak & Dagger (2018) Zwiastun nr 1 1:47
Cloak & Dagger | Oficjalny zwiastun / trailer nr 3 (polski) | 2018 | Serial Tandy Bowen to nastolatka na gigancie - dziewczyna z dobrego domu, która postanawia uciec od rodzinnych problemów. Tyrone Johnson jest nieśmiałym czarnoskórym studentem, pragnącym za wszelką cenę osiągnąć coś w życiu i wydostać się z nizin społecznych. Przypadkowe spotkanie na młodzieżowej imprezie zmienia ich życie. Gdy Tandy kradnie Tyrone’owi portfel, ten rusza za nią w pogoń. Zatrzymanie młodocianej złodziejki kończy się jednak inaczej, niż można byłoby się spodziewać. Ich wspólny dotyk wyzwala tajemniczą i potężną moc, której genezy nie są w stanie na razie zrozumieć. Wiedzą tylko jedno: łącząc swoje umiejętności, są zdolni osiągnąć wszystko. Nawet w Nowym Orleanie, gdzie podziały rasowe oddziałują mocniej niż gdziekolwiek indziej. Kontrolująca światło Tandy i Tyrone posiadający niezwykłą zdolność zalewania innych ciemnością, zaczynają współpracować. Tworzą niesamowity duet nastoletnich superbohaterów.
[]

Tandy Bowen to nastolatka na gigancie - dziewczyna z dobrego domu, która postanawia uciec od rodzinnych problemów. Tyrone Johnson jest nieśmiałym czarnoskórym studentem, pragnącym za wszelką cenę osiągnąć coś w życiu i wydostać się z nizin społecznych. Przypadkowe spotkanie na młodzieżowej imprezie zmienia ich życie. Gdy Tandy kradnieTandy Bowen to nastolatka na gigancie - dziewczyna z dobrego domu, która postanawia uciec od rodzinnych problemów. Tyrone Johnson jest nieśmiałym czarnoskórym studentem, pragnącym za wszelką cenę osiągnąć coś w życiu i wydostać się z nizin społecznych. Przypadkowe spotkanie na młodzieżowej imprezie zmienia ich życie. Gdy Tandy kradnie Tyrone’owi portfel, ten rusza za nią w pogoń. Zatrzymanie młodocianej złodziejki kończy się jednak inaczej, niż można byłoby się spodziewać. Ich wspólny dotyk wyzwala tajemniczą i potężną moc, której genezy nie są w stanie na razie zrozumieć. Wiedzą tylko jedno: łącząc swoje umiejętności, są zdolni osiągnąć wszystko. Nawet w Nowym Orleanie, gdzie podziały rasowe oddziałują mocniej niż gdziekolwiek indziej. Kontrolująca światło Tandy i Tyrone posiadający niezwykłą zdolność zalewania innych ciemnością, zaczynają współpracować. Tworzą niesamowity duet nastoletnich superbohaterów.

studio
ABC Studios / ABC Television Network / Disney-ABC Domestic Television / Więcej...
tytuł oryg.
Cloak & Dagger
inne tytuły
Marvel's Cloak and Dagger (pełny tytuł) USA
Więcej...
Noah Grey-Cabey i Debby Ryan byli brani pod uwagę do roli Tyrone "Ty" Johnson / Cloak i Tandy Bowen / Dagger.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Orleanie (Luizjana, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • przegadany, brak akcji i pomysłu

  Uh_Huh ocenił(a) serial na 3

  4 odcinki i to już mi wystarczy. Aktorka grająca główną bohaterkę umiejętności aktorskich jeszcze nie rozwinęła. Lepiej wypada chłopak, który przynajmniej przyciąga naturalnym - jak mi się wydaje - optymizmem, gra też lepiej. Wynudziłem się po 1 odcinku, ale coś mnie na tyle pociągało w ... więcej

 • po czwartym odcinku (e04s01)

  IndianaKingston

  Praktycznie cała fabuła czterech odcinków mogłaby być spokojnie umieszczona w dwóch odcinkach, lub w pilocie o podwójnym wymiarze. I chociaż czwarty sporo tłumaczy, ale jest zdecydowanie za bardzo przegadany – jak to słusznie zauważył już użytkownik Uh_Huh. I o ile w rozwoju głównych ... więcej

 • całkiem fajny, nie taki oczywisty z rewelacyjna muzyką

  paxy79 ocenił(a) serial na 8

  pierwsze 2 odcinki moze dupy nie urywaja ale fajne są

 • Gdzie oglądać 2 sezon

  Malagosza ocenił(a) serial na 8

  Czy ktoś się gdzie obejrzeć 2 sezon? Wcześniej być w Showmax, a teraz nie wiem czy w ogóle ktoś zajmie się dystrybucją w PL.

 • cicho

  keteek ocenił(a) serial na 7

  Cos podejrzanie cicho jest na temat tej produkcji - oglosili projekt i zrobili castingi, cisza, z nikad wypuscili trailer i znowu cisza (bardzo dluga cisza). Za dobrze to to nie wrozy ale moze przynajmniej serial nie upadnie pod ciezarem "hypu" jak bylo z Defenders i Inhumans.