Goldie Hawn

Goldie Jeanne Hawn

8,1
6 588 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Goldie Hawn

Dlaczego już nie gra ? Ktoś wie ? Bardzo ją lubiłem, taka energiczna, pełna uroku, drobna kobitka :) a przy tym bardzo piękna.

użytkownik usunięty
lia_7

Jej partner, Kurt Russell też ma długie przerwy w pracy i odrzuca czasem dość intratne oferty. Taki tryb życia. Więcej życia mniej aktorstwa.

lia_7

Otóż przestała grać w filmach, ponieważ jak każdy inny człowiek, przeszła na emeryturę. W prawdzie aktorom to się rzadko zdarza, to niezaprzeczalnie Goldie Hawn jest doskonałym przykładem. Na ową emeryturę przeszła w 2002 roku. Od tamtej pory zajmuje sie działalnością charytatywną oraz pisarstwem.

lia_7

Świetna zagrała będąc młoda w Kwiat kaktusa 1969 (oskar) i Szeregowiec Benjamin 1980 (nom) .
Dobrze wypadła też będąc dojrzałą kobietą w Ptaszek na uwięzi 1990 oraz Ze śmiercią jej do twarzy 1992.

lia_7

Wróciła do filmu. Póki co zagra w głupiej komedyjce. A co później? Nie wiadomo. Jak coś, na FW jest zwiastun tej komedii.

cinek_1988

Przeczytalam ciekawostki strasznie duzo rol odrzucila albo wiele nie wypalilo
Dziwna aktorka

Aiva1993

No ma już swój wiek , chociaż w tych Babskich wakacjach aż tak nie wygląda na tyle . Jakie role może dostawać głównie mamusiek już teraz . Jej już występowanie zbytnio do niczego nie jest potrzebne , chyba że dla przyjemności zagra w czymś od czasu do czasu . Skoro jest z Kurtem to wystarczy bo on dostaje za role raczej spore gaże jeszcze .

jones1_2

Już nie jest z Kurtem - podobno rozstali się w zeszłym roku.

melisa2004

"Podobno " to ktoś widywał latające słonie . :) :

https://www.youtube.com/watch?v=KGcTVqojn_s

lia_7

"Piekna"? Czas przeszły dokonany . Zobacz sobie ją w najnowszym filmie , wygląda fatalnie. Walkę z botoksem przegrała przez nokaut :(.

maciekb80

o zgrozo :o ma 72 lata ... ! Ciekawe jak Ty będziesz wyglądał w tym wieku haha xD

lia_7

Naturalnie :) Z godnością

lia_7

niestety, przykro to mowic, ale ona sie zniszczyla na wlasne zyczenie. Zobacz jak wygladaja jej pozostale aktorskie kolezanki, z ktorymi nie raz wspolnie grala. To ten sam wiek, a zestarzaly sie normalnie, nie uciekaly rozpaczliwie przed czasem i sa w pelni akceptowane i cenione w wersji pan w srednim lub wyzszym wieku. Ona jest mlodsza od mojej matki, a wyglada o 15 lat starzej. Dlatego tez zapewne nie gra od wielu lat, bo to nie ta twarz juz co byla, nawet nie ta, ktora mozna pokazac w swoim wieku, bo nie jest naturalna i po prostu stara, co jest normalne, ale koszmarnie zniszczona glupimi zabiegami.
Madrzy ludzie nie maja do katorow i aktorek pretensji, ze nie sa juz piekni czy ze sie zestarzeli, ale maja pretensje, jezeli specjalnie porobili z siebie potwory i karykatury zabiegami.

alisspl

Goldie Hawn 73 lata . Meg Ryan 57 lat porównaj aktualne zdjęcia . Życzę ci żebyś w jej wieku wyglądała lepiej . Bo ja pewnie nawet nie dożyje .

Cobros

Prosze, przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem to co napisalam.
Szczegolnie zwroc uwage na fragmenty o kolezankach w tym samym wieku, o tym, ze zaplacila wygladem za glupie operacje i ze wyglada starzej i gorzej od mojej matki, od ktorej jest mlodsza.

I nie mam pojecia co ma tu do rzeczy Meg Ryan.
Chyba, ze podajesz ja jako kolejny przyklad na to jak mozna sobie zniszczyc gebe operacjami i stac sie karykatura siebie samej i to juz we wczesniejszym wieku niz Goldie.

Tez bym sobie zyczyla, zebym wygladala w jej wieku lepiej. Ale niestety, nie tyle jestem aktorka, ktora zepsuje sobie urode operacjami, na ktore ja stac, co biedna, polska kobieta, ktora stracila zdrowie zaharowujac sie w srednio platnej pracy i niszczaca sobie dalej zdrowie brakiem mozliwosci prowadzenia wymarzonego, zdrowego trybu zycia. I ja chcialabym nie dozyc jej wieku, ale znajac swojego pecha, pewnie dozyje zamiast miec swiety spokoj.

alisspl

" Prosze, przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem to co napisalam.
Szczegolnie zwroc uwage na fragmenty o kolezankach w tym samym wieku, o tym, ze zaplacila wygladem za glupie operacje i ze wyglada starzej i gorzej od mojej matki, od ktorej jest mlodsza. "

Słuchaj nie podpieraj się swoją matką bo to tak trochę nieładnie . Nie widziałem jej więc nie zamierzam wypowiadać się na jej temat . Być może ma wyjątkowo dobre geny są kobiety które w wieku 30 lat wyglądają jak 18stki znam takie więc jasne chyba że i w wieku 70 będą wyglądały młodziej niż normalnie . Nie wiem o jakich ty mówisz "koleżankach w jej wieku bo nie podajesz nazwisk ale to są ogólniki . Zapominasz o jednym że na urodę można sobie zapracować nie tylko operacjami plastycznymi ale i pracą . Co ty myślisz że aktorzy to są zawsze piękni i młodzi ? Dla mnie nie jest problemem że kobieta 73 letnia wygląda na 73 lata widywałem gorsze przypadki np wspomniana Meg Ryan która ma ok 50 a również wygląda na 70 lat . To to już jest tragedia po całości . Nie widzisz różnicy ? Zresztą w tym przypadku też nie mi jest to oceniać bo może to kwestie zdrowotne na przykład ?

Ale nie kobieta kobiecie zawsze musi powbijać szpilę z racji wyglądu . Trzeba się dowartościować przecież . Gdyby facet takie coś powiedział w takim tonie to zaraz został by z błotem zmieszany przez środowiska feministyczne jak nic .

lia_7

Dobra aktorka i kiedyś bardzo ładna kojarzy mi się z dzieciństwem .Podobna do Olgi Borys

lia_7

Może chce od tego "holiłódzkiego" blichtru po prostu odpocząć. Brawo dla Niej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones