Grażyna Strachota

6,0
792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Strachota

Choćby w Złotopolskich, gdzie miała podobno zaledwie 37 lat! Mam spore wątpliwości w kwestii wieku.

kaleenee

Niektórzy tak mają ale też jestem w szoku, że aktualnie ma 60, byłem przekonany że 70 conajmniej

ARSENDISidm

W Złotopolskich bodaj w 1997-1998 roku wyglądała przynajmniej na 50 lat. Cały wątek był na tym oparty- około 30 letni facet poznaje dużo starszą od siebie Amerykankę. Gdyby wyglądała na swój wiek (a nie przynajmniej 8 lat więcej) to by zupełnie nie miało sensu.

kaleenee

no pewnie to jest dołujące dla aktora niejako...wielu aktorów polskich np w PRL w wieku 30-35 lat grało 50letnie głowy rodziny i nikt się nawet temu nie dziwił

kaleenee

na zdjęciach z lat 80 gdzie miała 20parę lat już wygląda jak 60letni MILF,zresztą Szpakowski też nie wyglądał młodo https://www.google.com/search?q=grazyna+strachota&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk 00fIjtgkeeMap8B8fO0iX944LLDew:1626256667638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKE wiOovOXpuLxAhVplYsKHexzC98Q_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=927#imgrc=ZsOvzM5G2oXczM widocznie takie geny..ale troche przerąbane tak mieć

ARSENDISidm

Absolutanie nic nie mam do tej Pani. Jak dla mnie to jednak wręcz ni espotykane by w wieku 37 lat kobieta wyglądała tak "dojarzale" jak pani Strachota w Złotpolskich

https://www.youtube.com/watch?v=TO9mAqWfLW8

kaleenee

No faktycznie, na swój sposób atrakcyjna kobieta ale aż za bardzo dojrzała, grunt że trochę się w tym zatrzymała bo gdyby to postępowała dalej i w takim tempie to teraz wygladałaby na 80 ale i tak wygląda na wincyj niż 60

kaleenee

Chłopie Żak w miodowych latach miał 37 lat a kipiel-szczuka w Kiepskich 34 lata czy Kurowska w graczykach miała 34. Tam nikt młodo nie wyglądał

maciekb80

I tak sto razy lepiej od pani Strachoty

kaleenee

Kto 100 razy lepiej? Karol Krawczyk? Hahaha

kaleenee

Ewa Kasprzyk w Kogel Mogel miała 30 lat a wyglądała na 50

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones