Grzegorz Emanuel

6,2
525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Emanuel

Boooże jaki on jest ochydny xD Nie mozna na niego patrzeć bleee...boshe

użytkownik usunięty
Juuudi15

No rzeczywiście gęba nieprzyjemna- juz kilka razy mi sie gdzies tam przewinal przed oczami ten typ ale nazwiska nieznalem.

Spójrzcie na siebie.

Kim wy kurwa jesteście? Jest aktorem, nie modelem... i choć w bazie filmwebu coraz więcej tych drugich to nie macie prawa oceniać krytycznie wyglądu innego człowieka. Tym bardziej nie przystoi robić tego tutaj, odsyłam do pudelka!!!

Juuudi15

Mnie najbardziej rozwalają takie dzieci oceniające na filmwebie chyba do końca nierozumiejące jaką funkcję on spełnia. I koniecznie multum emotikonek plu słowa w stylu "boshe"...!

użytkownik usunięty
Juuudi15

ocenianie aktorów na podstawie ich wyglądu jest okropnie niesprawiedliwe. czy ładna buźka zawsze idzie w parze z umiejętnościami?

Juuudi15

może piękny nie jest... ale za to jest cudownym człowiekiem... a jego obrazy to magia...

Juuudi15

kiedyś był całkiem całkiem - nie jest to co prawda "okładkowe ciacho" ale niewątpliwie ciekawa uroda i grać też umie ;) Wyglądałby znacznie lepiej, gdyby nie był taki wręcz anorektycznie chudy.

Juuudi15

Zastanawiam się, ile lat miałaś pisząc tego posta??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones