Grzegorz Emanuel

6,2
525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Emanuel

W polskim kinie brakuje tak wyrazistych indywidualnych twarzy, ale cóż, nasz kraj jest chyba zbyt mały na to, by promować indywidualności, kiedy ma się już sprawdzonych ulubieńców mas, wycierających swoimi nudnymi osobowościami co drugą produkcję.
Ja wobec Pana Grzegorza jestem na TAK :)

selenitas

Ktoś powinien dać mu rolę drugoplanową, albo nawet pierwszoplanową. Zasługuje na to. Ciekawe jak by się sprawdził w roli troskliwego ojca, takiego domatora. Złoczyńcę grał chyba w każdym filmie i serialu (nie wiem jak w teatrze), więc chętnie zobaczę go w innej roli.

użytkownik usunięty
selenitas

O tak wszyscy muszą być piękni i młodzi. A mało kto pamięta jak GE wyglądał przed dwudziestoma laty, więc ja to powiem był przystojny.

Grzegorz Emanuel to jest polska odpowiedz na Briana Thompsona
Facet nadaje się do horrorów
W Na dobre i na złe grał alkoholika w Klanie faceta z sekty co chciał sprzątnąć Monikę
On w sam raz nadaje się do ról psycholi

użytkownik usunięty
giovanni50

Teraz już tak. Choć mogli by go dać do czegoś innego tak na spróbowanie.

Świetny aktor, tzw. charakterystyczny, ale na przekór też bym go obsadziła w komedii:)

selenitas

To potwór jest

selenitas

Ja też nie uważam go za brzydkiego, tylko ciekawej, interesującej urody. To nie jest twarz "plakatowo-okładkowa" czyli plastikowo ładniusia i bez wyrazu którą zapomni się po chwili. Teraz może wygląda ciut upiornie, ale to głównie przez fakt, że jest strasznie chudy, wręcz z niedowagą - po prostu w taki sposób się starzeje. Masz jakieś fotki tego aktora z czasów jak był duużo ładniejszy (ok. 20 lat temu)? Przez to że jest tak niszowy, znalezienie jego starych fotek graniczy z cudem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones