Guy WilliamsI

Armand Joseph Catalano

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/140216/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":279,"rate":9.150537634408602,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/140216/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
9,2
279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guy Williams
 • Uważam że ten facet mógłby zrobić na pewno kilka fajnych filmów i być gwiazdą rozmiarów Tony'ego Curtisa. Szkoda że miał ich tak mało ale napewno zostanie w pamięci widzów jako NAJLEPSZY ZORRO!
  Oczywiście doceniam starania Antonio Banderasa... ale to nie to samo ;}

 • użytkownik usunięty

  Mrs_Obi_Wan_Kenobi Zgadzam się, że Banderas to nie to samo. Guy Williams zdecydowanie miał ogromną klasę i wielka szkoda, że nie dane mu było w pełni rozwinąć talentu na ekranie. Zapewne byłby gwiazdą jak dziś Antonio Banderas. No i czołowe miejsce na listach naj zapewnione ;)

 • Mrs_Obi_Wan_Kenobi Z jego urodą , charyzmą i niewątpliwym urokiem mógł grać role prezydentów , amantów itp. Wystarczy obejrzeć test do Lost in Space , żeby to zobaczyć.

 • użytkownik usunięty

  2501 o, to nagranie jest zaiste niesamowite. Po obejrzeniu już wiem od kogo uczył się George Clooney ;)

 • 2501 Zawsze mnie ujmował pewien figlarny błysk w oku w grze tego aktora, w roli Zorro - on najinteligentniej grał tę rolę, z pewnym dystansem i poczuciem humoru, nie działającym jednak tak, że mielibyśmy odczucie parodii.

 • Mrs_Obi_Wan_Kenobi Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!