Hannah Ware

Hannah Rose Ware

6,6
1 442 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hannah Ware

Gdyby nie reklama najnowszego suv'a od hyundaia nie wiedzialem bym nawet o istnieniu Tej Pani . Zastanawia mnie dlaczego akurat Ona . Hyundai zrobil sobie sweitna reklame w the walking dead spodziewalem sie wiec kogos z obsady serialu ..

rottweiler93

Obejrzyj sobie serial "Boss" to zmienisz o niej zdanie.

rottweiler93

Po n-tej porcji reklamy nie wytrzymałem, sprawdziłem filmografię, wniosek - jaka marka, taka aktorka ;]

A_Master_of_Disaster

Nie no Hyundai ogólnie do 2007 masz 100% racji . Plastik show , awaryjne , tragicznie zawieszenia i okropny wygląd. Po 2008 nowe szefostwo , nowy wygląd .. Wszystko nowe . Santa fe , tucson , genesis itp to naprawdę dobre autka . fajnie się prowadzą , wnętrze świetna skóra , dobre skrzynie biegów . Wiadomo z Mercedesem , BMW czy Audi jeszcze długo nie będą.konkurować ale idą w bardzo dobra stronę
Amerykanie pokochali ostatnio hyundaie a to oznaka postępu . Ogólnie podobnie jak kia Koreańczycy rozwijają się w zaskakującym tempie (tylko ssang yong z tyłu ).

rottweiler93

Prawda, ale niesmak pozostał ;)

rottweiler93

Ha. Też pomyślałam, że w tym przypadku to samochód reklamuje aktorkę, a nie na odwrót.

rottweiler93

Ja również tu weszłam, żeby sprawdzić kim jest ta aktoreczka, która z tak wyniosłym spojrzeniem reklamuje samochód. Muszę przyznać, że jej filmografia jest... imponująca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones