Hans Matheson

6,9
3 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hans Matheson

nie wiem dlaczego ale za kazdym razem jak ogladam jakis film z jego udzialem zawsze czuje jakies mrowienie w krzyzu:).....fajnie zagral Mordreda (az mnie ciary przeszly).....nie wiem dlaczego ale pasuje mi on na odtworce jakis maniakow (na poczatku lagodny jak baranek zero podejrzen a pozniej wychodzi na jaw ze ma niezle pokrecone w czaszce:)....ale spoko lubie go:)

villemo_84

zgadzam się w 120% :P Ten jego świdrujący wzrok...awwww...hyhy...oto mój przyszły mąż xD hahahaha...joke :P

nathalie182

120% to mało :D 1200 to tak!
Z jednej strony przyciąga, a z drugiej odpycha. Pewne jest to, że trudno go zapomnieć:) Świetny aktor.

villemo_84

Mnie się on podoba odkąd go zobaczyłam pierwszy raz!!
Dla mnie, co by nie zagrał i tak będzie to dzieło!
Na sam jego widok czuje ciary w całym ciele...:D
On jest wspaniały...hmm

villemo_84

Rzeczywiście w nim coś niezwykłego. Choć nie uważam go za jakiegoś mega przystojniaka, ale ma to "coś" w oczach. Widziałam go w kilku filmach kostiumowych do których idealnie się nadaje. To taki typ faceta z minionych epok. Nie wyobrażam go sobie w nowoczesnym filmie akcji. Najbardziej utkwiła mi jego rola w "Doktorze Żywago". Wprawdzie partnerowała mu nielbiana przeze mnie Keira Knightley, ale to bez znaczenia, bo aktorsko Hansowi do pięt nie dorastała. Wczoraj natomiast oglądałam go w "Starciu Tytanów". Rolka krótka, ale udało mu się zaakcentować swoją obecność. Do twarzy mu też było w dłuższych włosach.

Emeraldine

Polecam jego drugoplanową rolę w filmie "Still crazy", jak najbardziej współczesny rockmen:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones