Harry Connick Jr.

Joseph Harry Fowler Connick Jr.

7,2
1 739 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harry Connick Jr.

...w P.S Kocham Cię była po prostu koszmarna. Szczególnie dla kogoś kto przeczytał książkę. Zastanawiam się tylko czy to wina twórców którzy całkowicie nieudolnie przenieśli postać Daniela na ekran czy Harry'ego, którego mina nie zmieniła się ani razu podczas całego filmu...

Skylaria

Daniel miał być przede wszystkim bardzo przystojny, a - moim skromnym zdaniem - zupełnie nie był.

zgadzam sie - aktor kompletnie niedopasowany do postaci.

:((

oluskaa

Ja książki nie czytałam, ale osobiście postać, w którą się wcielił podobała mi się.

Skylaria

najpierw zobaczyłam film, a 4 dni temu skończyłam czytać książkę, i tak samo jestem rozczarowana, ponieważ Daniel z filmu w żaden sposób nie przypomina Daniela z książki. A szkoda, bo to naprawdę ciekawa postać.

Taladriele

dokładnie :D
i szczerze mówiąc w książce kibicowałam jemu i Holly, w filmie - w żadnym wypadku.

Skylaria

Też się zawiodłam... No ale trudno :) Tak na marginesie Hugh Jackman by pasował do tej roli ;)

Seele_2

oj tak, Jackman jest idealny pod każdym względem ;)

oluskaa

o boże przecież Jackman jest dla mnie kompletnie aseksowny, odpychający wręcz. Patrick Wilson byłby o wiele lepszy.

Skylaria

hehe no Jakckman może i by pasował a już na pewno lepiej niż Harry.
Ale rzeczywiście moje wyobrazenia o Danielu ... no powiedzmy, że coś im nie wyszło w tym filmie ;p
film ogólnie zawalili

Skylaria

książkę czytałam ponad2 lata temu a film widziałam wczoraj i chyba każdy inny aktor byłby lepszy w tej roli od niego, rozczarowałam się 100%, szkoda, na Daniela wręcz nie mogłam na niego patrzeć ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones