Nie lubię gdy gwiazdki pop pchają się w filmy bo zazwyczaj gówno z tego wychodzi (z nielicznymi wyjątkami), więc chłopaczek z One Direction u Nolana już w ogóle przyprawił mnie o śmiech. Ale jestem po seansie i naprawdę złego słowa powiedzieć nie mogę. Gdy trzeba było grać, grał. Gdybym nie wiedział kim jest, wziąłbym...
więcejBędąc w kinie wciąż się zastanawiałam, skąd ja kojarzę tę twarz. Nie mogłam do tego dojść. Wracam do domu, patrzę a to "ten gostek z tego boysbandu". Chłopak zagrał pierwszy raz w filmie i absolutnie wybrnął! Widać, że świetnie się odnajduje przed kamerą, życzę mu rowoju i sukcesów bo jest rzeczywiście utalentowany.
rzadko sie zdarza by ktoś z piosenkarzy był taki naturalny w filmach w emocjach czy to wnerwienie smutek u niego nie było teatralności tylko naturalne reakcje i przedewszystkim widać u niego pewność siebie na kamerze .Sceny przerażenia ,wnerwienia zagrał autentycznie, naturalnie tak jakby był po szkole aktorskiej a...
więcejHarry to cudowny, młody mężczyzna z ogromnym sercem i wielkim talentem. Chociaż uwielbiam One Direction jako zespół, cieszę się, że Harry się rozwija i powoli odcina się od tej łatki popowej gwiazdki z boybandu i w końcu robi to, co chciał robić od początku i czego pozbawiono go w X-Factor. Jestem z niego dumna.
moja koleżanka powiedziała mi ze on ma dziecko z jakąś blondynką około 20 lat. Czy to prawda? Są podobno zdjęcia jak sie całują i ona ma dziecko na rękach. znajoma miała mi wysłać link do tych zdjęć ale ciągle zwleka więc sądze że to nie prawda. Ale do końca nie wiem więc pytam was: CZY ON KU.RWA MA DZIECKO?!?!!