Heather Donahue

6,4
610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Donahue

Grała w Blair Witch tak beznadziejnie ze az psulo caly film

użytkownik usunięty
Durexxx

Nie prawda, grała najlepiej ze wszystkich, widać ,że potrafi zagrać sceny autentycznego strachu.

użytkownik usunięty

Raz,to chciałam pogratulować ksywy od razu widać że mamy do czynienia z intelektualistą a dwa że się nie zgadzam oczywiście była świetna i bardzo naturalna

Zobaczyl pewnie ze dostala Zlota Maline i na tej podstawie wyrazil wlasna "opinie". Nalezy pamietac, ze Zlote Maliny oraz nominacje do nich rzadko kiedy sa przyznawane slusznie .

Gh0st

Zgadzam się Amy Irving za jeden film dostała nominacje do Oscara i Maliny (one są nic niewarte)

Durexxx

Miała grać amatorke w blair witch project i jej sie udało.Fajnie zagrała!

Beata_4

Dokładnie. Ona miała sprawiać wrażenie amatorki. Oto chodziło. By było jak najbardziej realnie. Mnie się jej gra bardzo podobała :D

Nurs

ona grala bardzo dobrze, najlepiej z calej trojki.Nie zgodze sie z opinia tego co napisal ten temat.

Bobey

co tu dużo pisać moim zdaniem dobrze zagrała. Każdy ma inne zdanie na ten temat, niektórzy ją lubią jako osobe, a niektórzy nie( i przeważnie Ci mają złe zdanie na temat filmu, chociaż to nie ma z tym nic wspólnego) i tyle.

Durexxx

Jak to grała ? przecież to 100% real - naprawdę ją w tym lesie zajebało coś :D

W ogóle ten film to kpina - ni to dokument, ni to horror. Wolę już dwójkę - przynajmniej coś się dzieje.

Jordan66

Cała trójka grała bardzo realistycznie, ale Heather najlepiej potrafiła wywołać wokół siebie aurę tajemniczości i niepokoju - brawo za odwagę w scenie przeprosin: to naprawdę wielkie osiągnięcie, żeby jednocześnie ukazać przerażenie i skruchę, a na dodatek pokazać swoje łzy i... gluty, niestety.

Co do filmu - sam go kiedyś nie lubiłem, ale po przeczytaniu artykułów, dzienników oraz obejrzeniu zdjęć z planów, zauważyłem poświęcenie aktorów(ekipa z każdym dniem kręcenia ograniczała im ilość jedzenia, więc kilka scen ukazywało prawdziwy strach i wycieńczenie) oraz starania reżyserów i producentów w dążeniu do celu i osiągnięcia prawidłowego efektu. Poza tym koncepcja ukazywania czegoś niewidzialnego, styl dokumentalizowany - łatwiej się utożsamić z postaciami.

No i brawo za kampanię reklamową - jedna z najlepszych w historii kina - pomyśleć, że nie myślał nad nią szczep hollywoodzkich producentów, a dwóch nieznanych reżyserów i producent, który miał pod skrzydłami początkującą wytwórnię filmową.

Durexxx

Ej ludzie jesteście żałosni. Nigdy nie widzialem tak źle zagranej roli. Zero autentyzmu. Nikt się tak nie zachowuje. Jak się ktoś boi i jest zdenerwowany to nie krzyczy bez powodu jak jakiś wartiat :| w ogóle to super by był ten film, ale ona zepsula totalnie.

użytkownik usunięty
adam_

No faktycznie, gdybyś ty zabłądził w lesie, ścigany przez czarownicę, i usłyszałbyś krzyki zabijanego kolegi, to byś zrobił minę macho i powiedział, że cię to nie rusza... Zastanów się, co gadasz, bo farmazony pieprzysz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
adam_

Nie nazywaj mnie gówniarą, nie pozwalaj sobie :/ Chodzi mi o to, że każdy człowiek inaczej reaguje na strach i nie dziwię się Heather. W wielkiej panice robi się różne rzeczy, a krzyki uważam za jak najbardziej normalne...

A ja, że nie. Więc nie mów, że piszę głupoty.

użytkownik usunięty
adam_

Ok, a ty nie nazywaj nas żałosnymi i mnie gówniarą.

użytkownik usunięty
adam_

człowieku, pojechałbyś do lasu, błądził non stop i jeszcze coś by Cie prześladowało...na pewno siedziałbyś cicho :d :D :D

Durexxx

W "Wybrańcach obcych" też kiepsko grała. Sztucznie i bez żadnego profesjonalizmu. Wyglądało to tak jakby w ogóle aktorką nie była. I jej miny. Boże!

Wiedzma_5

Ja odnoszę wrażenie, że ona jest uposledzona. No przepraszam, ale albo tak tragicznie gra, albo taka jest...
Z reguły nie wydaję takich osądów, ale w Wybrańcach... to akurat to wrażenie było bardzo wyraziste.
Psuła mi odbiór serialu- bo serial całkiem udany, gdyby nie ona. Jak strzelała te miny, to aż się niedobrze robiło...

Fanów przepraszam, ale nic nie poradzę.

Durexxx

a mnie sie wlasnie podobala w wiedzmie z blair

mnich141091

no kurcze super zagrala , umiala pokazac strach , te lzy . wczula sie w role

olcia432

Heather w tym filmie akurat najlepiej zagrała z calej trójki. Idealnie się wczuła w swoją rolę i czasami zastanawiałem się, czy ona nie gra tego autentycznie. Po tym filmie już widać, że ma wielki talent do aktorstwa!

gihksfor3

jak zagrała tak zagrała ale strasznie irytowała nawet jeżeli takie jej zadanie było...

gihksfor3

Tak realistycznie zagrała, że myślałam, że to są prawdziwe taśmy tamtych zaginionych studentów...

mnich141091

zgadzam się z mnichem, też przez moment odnosiłem takie wrażenie, mimo, że wiedziałem, że to nie dokument :)

użytkownik usunięty
mnich141091

bo faktycznie z początku można tak pomyśleć..

Durexxx

Twórcom filmu włąśnie chodziło o to, aby akktorzy sprawiali wrażenie amatorów i osoby grające w tym filmie nie grały wcześniej w filmach, aby spotęgować wrażenie, że to co oglądamy to prawdziwe osoby i prawdziwe zdarzenia, a nie aktorzy.

Durexxx

no powiedz , jakie sceny tak źle zagrała?

Durexxx

Fakt, te jej bezustanne trajkotanie strasznie mnie irytowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones