Heather O'Rourke

Heather Michele O'Rourke

8,1
780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather O'Rourke

Zawsze, gdy na patrzę na Heather, wraca wielki żal, że tak wcześnie zmarła. Może, gdyby nie była tak ślicznym dzieckiem, może gdyby tak przekonująco nie zagrała w "Duchu" (moim pierwszym horrorze z dzieciństwa), może gdybym nie był niemal jej rówieśnikiem... Może wówczas smutek byłby mniejszy. Ale była uroczą, słodką i zdolną dziewczynką. Dziękuję za "Ducha". Śpij Aniołku [*]

abico

Mam dokładnie tak samo. Nie znałam przecież jej osobiście ale była kimś wyjątkowym bez wątpienia. Czasem nie musimy kogoś znać żeby go pokochać... wspaniała aktorka . Aniołku (*) ;((

abico

I zapewne napisałaś ten temat po obejrzeniu ducha ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raiton

Na pewno było to po obejrzeniu, nie przed. Jakieś 24-25 lat po seansie w kinie.

abico

A ja nie mogę się pogodzić z tym, że dziecko, które jeszcze nie było aktorką dostaje od czytelników tego portalu 8,1 dlatego, że zmarła w wieku 12 lat. I tak jest w wielu przypadkach, gdy jakiś aktor zemrze, a jeszcze lepiej, gdy ktoś jest znany z tego, że jest "kultowy", jak River Phoenix.

JackHolborn

Jej filmowa siostra (Dominique Dunne) odeszła kilka miesięcy po premierze i nie ma takiej oceny. Heather grała rewelacyjnie, stąd ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones