Niewiem no nie wiem naprawde Która Lepsza kocham je obydwie i mam ich altografy !! Która Lepsza pomuscie mi bo w tym momencie jestem zielona
Nie wiem czy można Ci pomóc bo każdy ma inne zdanie na ten temat...
Ja lubie obydwie ale wole Lindsay:)
Również nie wiem jak ci doradzić ale tylko powiem kogo wole.
A więc osobiście wolę Hilary Duff.A Lindsay nie jest zła ale jakoś mam taki do niej uraz...
hilary :D:D z powodu iz ma jhedno fajne zdjecie w necie L) mozna je kupic nawet na ebay caly plakat :D a mianowicie piekny kraj obraz :D i hilry tylem w stringach :D i glowa odwrocona :D tylek ma zaj*****:D
niestety wycofali ze sprzedazy ;/;/;/ a na necie same strony porno mi wyskakuja :P wiec chyba nic z tego;/
A JA MAM DOŚĆ PORÓWNYWANIA HILARY I LINDSAY!!!!!!!!!!! SKORO KOCHASZ OBYDWIE TO JE SOBIE KOCHAJ!!! DAJCIE SOBIE SPOKOJ TAKICH TEMATÓW BYŁO CHYBA JUŻ TYSIĄCE! WOGOLE NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ BO LUBIE OBYDWIE I PRZESTAŃCIE ZACZYNAĆ TAKIE TEMATY!
AimeR'ku ... nie wkurzaj sie .... ja czeałam na taki temat bo tylko jak na razie były tematy o tym że hilary jest beznadziejna albo na odwrót... ja tak samo mam dylemat ... obydwie są śliczne ... maja zajeFFajne filmy i piosenki ... a co do tych autografów ... (lolek) skąd je masz :D:D??
Przepraszam bardzo, że się wtrącam, ale nie mogłam się powstrzymać:)
Troche dziwią mnie takie głupie tematy: "Która Lepsza kocham je obydwie (...)", 'Która Lepsza pomuscie mi bo w tym momencie jestem zielona". Jak dla mnie i hil i lindsay są tak samo beznadziejne, no ale to juz tak na marginesie:)
Ale wracajac do tematu, Suzy_Fanko Lindsay jeśli lubisz je obydwie no to po co chcesz między nimi wybierać. Może podam teraz troche odległy od "sprawy" przykład, ale.., np: masz dwie koleżanki i bardzo je lubisz, to nie wybierasz między nimi tylko po prostu przyjaźnisz się z obydwiema. Po co wybierać.
Takie tematy (jak dla mnie) są zbędne i bezsensowne.
P.S. Fanko Hilary i Chada autorka tego tematu nie napisała, że ma autografy tylko "altografy", a to jest duża różnica:)
Chyba po raz pierwszy zgodze się z GC, Napewno nie z tym że obie są beznadziejne bo je lubie ale z tym przykładem! Po co porównywac skoro możecie być fankami obdwóch. Ja się nie denerwuje ale poprostu takich tematów było tysiące i są już tak powszechne że aż się nudzi o tym gadać. jeśli już mam się wypowiedzieć to powiem ze kiedyś byłam gorącą fanką Hilary wręcz ją kochałam ale po jej operacji doszłam do wniosku że nie jest taka idealna skoro sama siebie nie może zaakceptować w wieku 19 lat. Nie zaprzecze że nadal ją lubie bo to prawda tylko poprostu już nie tak bardzo jak kiedyś. CO do Lindsay to sądze że jest lepszą aktorką i zaczyna grać w doroślejszych filmach co raczej powiększy jej liczbe fanów no i zobaczyłam z nią ostatnio więcej filmów i uważam że jest utalentowana i fajna. Oczywiście nie przerzuciłam się z Hill na Linds tylko w chwili obecnej lubie je na równi i jak już powiedziałam ten temat jest bezsensu bo i tak każdy sam powinien zdecydować kogo bardziej lubi!
Pozdro