Holliday Grainger

Holliday Clark Grainger

7,4
5 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holliday Grainger
eowine

Co z tego, jak Kopciuszek brzydki.

Sowa_i_Kruk

Lily James brzydka ? Chyba hollywoodzkie jajaXD

eowine

Mnie ta kobieta jakoś do gusty nie przypadła.

Sowa_i_Kruk

No tak nie twe gusta.

Sowa_i_Kruk

Też mi się nie podoba, Holliday mogła zagrać Kopciuszka

Sowa_i_Kruk

typowo angielska uroda.

eowine

pewnie charakter będzie miała paskudny

eowine

Moim zdaniem Lily James jakas pkeknlscia nie jest. Przecietna trochę. A Holly Grainger moim zdaniem ladna, ma cos w sobie.

eowine

Holliday jest strasznie ładna, ma przepiękne, wielkie oczy, które od razu przykuwają uwagę. I takie królewskie rysy. Jedyne co, to mogłaby być ciut wyższa.

eowine

No właśnie, jak oglądałam Kopciuszka, to od razu zauważyłam, że jedna z sióstr przyrodnich jest ładniejsza od samego Kopciuszka. Samej aktorki zbytnio nie znam i widziałam ją tylko w rzeczonym Kopciuszku, który zresztą mi się nie podobał, ani film, ani główna bohaterka.

i_Xa

Heee ja nie zauważyłam tej urzekającej urody Holiday w Kopciuszku ;) ...Holiday nie dorównuje pięknem aktorce grającej Kopciuszka ! W serialu Rodzina Borgiów też nie powala urodą na kolana :) Po pierwsze jest pyzowata i bardzo niska co już odbiega od kanonu piękna, ale na tamte lata , wiek XV mogła wydawać się atrakcyjna ! Dla mnie ta aktorka ma bardzo irytujący sposób bycia i wypowiadania co odpycha i powoduje niechęć do postaci, którą gra.Szczególnie w roli cichej wody rwącej brzegi , siostrzyczki nie spodobała mi się :/ Natomiast jak najbardziej do roli brzydkiej siostry Kopciuszka mi pasowała :)!

eowine

dobre, rozbawiłaś mnie xD
jak dla mnie jest zupełnie przeciętna z urody - nic specjalnego, taki ziemniak z twarzy. a śliczną Lily idealnie dobrali do roli Kopciuszka :)

isobel

Też jestem takiego samego zdania !:)

użytkownik usunięty
eowine

Aktorka grająca Kopciuszka dla mnie jest po prostu nieładna. Tragicznie nie jest, ale ten bardzo szeroki nos ją oszpeca.

eowine

Przeciętny rudzielec.

wazka16

Dokładnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones