Holly Marie Combs

7,6
1 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs

ona jest podobna do Britney Spears, co nie?

Phoebe123

nie, nie jest.

Blair

przyjrzyj się zdjęciom Britney i holly... gołym okiem to widać!

Phoebe123

ja tez nie widze zadnego podobienstwa..moze jakies ujecie jest podbne czy cos w tym stylu..ale to liczy sie chyba ze ktos jest ogólnie do kogos podobny..caly czas:)

Piper_Halliwell_19

to kwestia makijaży

Jake14

Jak powiesz mi jeszcze z której strony są do siebie podobne to naprawdę będziesz wielka!!!

Borysek95

hahahahahahahahahah one podobna do siebie...ta jasne ale sie usmialam!

olusia1718

oluniu, dorastasz i masz niekontrolowane napady śmiechu... spokojnie, większość przez to przechodzi...

Phoebe123

OMG!!!! nie dziwie sie ze to ty zalozylas ten temat...chyba potrzeba ci niezlych okularow skarbenku...:)

olusia1718

Phoebe123- Znowu ty!? Musi ci się naprawdę nudzić! Zgadzam się z Olusią-niezłe okulary byłyby dla ciebie wprost idealne. Ona nie jest podobna do Britney Spears!!!!!

pirania_8

No może troszkę...Właściwie duzo tego podobieństwa nie ma ale cos by sie tam znalazło...;)

Donna_Piper_Halliwell

Ja tam uwazam ze WOGOLE nie jest podobna:)

olusia1718

ponieważ jesteś ślepa! ot co:P

Phoebe123

Zgadzam się z Olusią. A Phoebe123- ty musisz być ślepa, skoro tak mówisz (piszesz)!!!!!!!!

pirania_8

to wy jesteście ślepe, skoro tego nie widzicie... cóż, trzeba będzie wam zainwestować w okulary...

Phoebe123

Dla ciebie to muszą być denka od butelek!!

pirania_8

Może ja rozstrzygnę, gdyz z reguły mam bardzo dobry wzrok... Obserwując Holly przez ostatnie lata i Britney przez jeszcze dłuższe oznajmiam że w najmniejszym stopniu nie sa do siebie podobne. Holly jest w bardzo naturalny sposób piekną kobietą, nie potrzebuje wielu zabiegów by to osiągnąc, natomiat Britney szkoda gadać. I nie wiem skąd wogóle pomysł aby je do siebie porównywać.

sinusitis

Phoebe123 ty jak coś palniesz. Skoro Combs porównujesz do Spears to ślepa jesteś. Chyba musisz nosić okulary takie jak ten policjant z 13 posterunku.

Phoebe123

Ludzie jak Holly jest podobna do Britney to ja jestem Sędzia Anna Maria Wesołowska! hahahahahahaha bardzo śmieszne podobieństwo między nimi jest moim zdaniem mniejsze niż 0

Phoebe123

Zgadzam się w pełni z natashą 18 poza tym pheobe 123 czy ty kiedykolwiek widziałaś by Holly warbowała włosy tak RADYKALNIE jak Britney a i jeszcze coś chciałam powiedzieć że porównywać je z sobą to tak jakby porównywać trawę do betonu!

anika_15_shani



Zgadzam się w pełni z natashą 18 poza tym phoebe 123 czy ty kiedykolwiek widziałaś by Holly farbowała włosy tak RADYKALNIE jak Britney a i jeszcze coś chciałam powiedzieć że porównywać je z sobą to tak jakby porównywać trawę do betonu!

ps wysłałam tę samą wiadomość 2 razy bo w poprzedniej było zbyt dużo błędów ortograficzntch sorki za nie bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones