Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

jakoś za tym aktorem nie przepadam. Zobaczyła dużo filmów z jego udziałem i żaden mnie nie zachwycił ;/ Czy tylko ja tak mam ??????

alicek246

Nie, na świecie jest o wiele więcej snobów...

Poloniusz

A ja lubie jego dziwny, przedziwny, angielski, snobistyczny ale za razem bardzo zabawny i sympatyczny styl bycia i grania :)
Alicek sprobuj spojrzec na niego z przymruzeniem oka i przesluchaj ta piosenke :)
http://www.youtube.com/watch?v=xVkU8dDSC9w
To jest moja perutaLOVEsong :)

aleksandra_rozycka

Ja też go lubię. To była ironia nie chodziło mi o to że Hugh jest snobistyczny, tylko większość ludzi, którzy go nie lubią. Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy muszą wszystkich lubić i nie zamierzam absolutnie narzucać komuś własnych sympatii. Ale pozwoliłem sobie na tę złośliwość bo mam wrażenie, że niektórzy co się uważają za wielkich kinomaniaków, jak zobaczą, że jakiś aktor staje się bardzo popularny, zostaje ulubieńcem kobiet i do tego ma ładną buzię, to na pewno jest kiepskim aktorem i wszystko zawdzięcza tylko aparycji. To samo spotyka Leonardo DiCaprio. Niezależnie od tego jak świetnie by nie zagrał i to u największych reżyserów , to i tak znajdą się tacy co twierdzą, że to tylko ładna buzia, laluś z Titanica, idol nastolatek. Takie zdanie można wypowiadać np. o Zacku Efronie, ale aktorzy jak DiCaprio czy Grant dawno udowodnili, że są utalentowani.

A wracając do Hugh, to jego filmografia zaczyna się od początku lat 80-tych. Miał wiele różnorodnych ról, a nie tylko takich z jakimi go kojarzymy w ostatnich latach. Zobacz "Maurice" albo "Szampański Charlie", "Rozważna i romantyczna". "Cztery wesela i pogrzeb" to nie jest zwykła komedia, tym bardziej romantyczna, to prawdziwa perełka, satyra na angielskie społeczeństwo. Świetnie zagrał gapowatego, trochę skromnego faceta . Albo w "Był sobie chłopiec" - cynika. Albo w "Bridget Jones" - cwaniaczka. To prawda, ze ma ten swój charakterys. urok i większość reżyserów chce go obsadzać "po warunkach" i dlatego ostatnio grywa w podobnych filmach, ale i tak wybija się ponad średnią aktorów. Poza tym niegłupi facet, skończył literaturę na Oxfordzie. Dlatego nie lubię jak ktoś tak stereotypowo go postrzega.Bo żeby wejśc na forum i napisać w jednej linijce, że się za kimś nie przepada i spytać cyt. "czy tylko ja tak mam?", to mi wygląda na zbieraniu ludzi by go opluwali. Autorka postu Alice nie podołała jakichś argumentów więc dla mnie ten post jest mało merytoryczny, a stricte negatywny. Może byłem zbyt złośliwy, jeśli tak to przepraszam.

Poloniusz

Za krotkie zdanie napisales poprzednio zeby pomyslec to wszystko co ujeles w drugiej odpowiedzi hehehe :)

A co do wpisu Alicek...hmmm to mysle ze faktycznie takie pytanie jest zbyt uogolnione, to tak jakby troche sama nie wiedziala co myslec i prosi o to zebysmy znalezli powody aby nie lubiec Granta XD
hehehe bez obrazy :P

alicek246

Tak! tylko ty tak masz

zlosnica_10

Żal patrzeć na tego "aktora". Aż szkoda się rozpisywać
1/10

Kabat543

Może się jednak rozpisz bo to mało konstruktywny post. Za to sprawdziłem jakie to talenty aktorskie ty preferujesz, i: Natalie Imbruglia 7/10, Diane Kruger 8/10, Tia Carrera 9/10 - to Ci dopiero talenty. A Hugh Grant zasługuje według Ciebie na 1 punkt, czyli już nie ma od niego gorszych aktorów....Już widzę ten Twój obiektywizm. W ogóle posty typu "żal patrzeć" często aż żal czytać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones