Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant
swoj_ze_swaja

Dla mnie Nothing Hill

rozwalam_system

A ja go uwielbiam w Był sobie chłopiec. I To właśnie miłość też :-)

Alboa

Popieram!

Gerardinio

Dzięki! Pozdrawiam!

swoj_ze_swaja

Mój szwagier zna jedną angielską dziennikarkę, któa pisze dla różnyh pism angielskich i prowadziła z nim wywiad. Mówiła, że nie wsominała tego dobrze. Wcale nie ejst tak miły jak wygląda na fotkach. Podobno bardzo zarozumiałi zbyt pewny siebie stary playboy. Nie wiem czy to prawda ale to jej relacja na spotkanie z nim

madelinew89

To się niestety zdarza. Jak miałem kontakt z Piotrkiem Czają, kiedy miał knajpę u nas w Swaju, to mówił, że jak pojawił się tam w tym środowisku warszawskim to też kilkakrotnie się mocno zdziwił - niektórzy, których znał jako miłych z ekranu, na co dzień byli bufonami, a niektórzy których na co dzień widząc w tv się nie lubi byli całkiem OK

swoj_ze_swaja

Miałam średnią przyjemność zetknąć się z Emilianem Kamińskim, bardzo zarozumiały, niesympatyczny, właśnie bufon i co to za wielka gwiazda, oj, oj. Nie był jeszcze wtedy żonaty, może teraz trochę się zmienił, ma własny teatr to musi się uśmiechać. A taki np. Jacek Zieliński ze Skaldów przesympatyczny, normalny i wesoły gość, a przecież też gwiazda. Tak tu weszłam trochę po niewczasie ale oglądałam właśnie film z Grantem i tu zajrzałam. Acha, miałam jeszcze przyjemność poznać Rosiewicza - super gość, i Biedrzyńską też bardzo fajna. Już nie będę więcej wyliczać bo reszta to takie sobie nadęte gwiazdy.

madelinew89

Karolina Korwin-Piotrowska też niezbyt pochlebnie się o nim wyrażała po spotkaniu.

Petar Popara

Wiesz, zależy jak ją odebrał... bo ona to też taka specjalistka od wszystkiego, ale faktem jest, że różne, dość skrajne opinie o nim słyszałem i znając życie coś na rzeczy jest

swoj_ze_swaja

Will w "Był sobie chłopiec", jeśli już muszę wybierać, normalnie postawił bym go ex aequo z postacią Davida z "To właśnie miłość".

Shiloh

Powiem Ci, że jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że to już jest starszy pan... dla mnie wciąż jest takim wiecznym "chłopcem",

swoj_ze_swaja

"Maurycy"

swoj_ze_swaja

Oczywiście-"Był sobi chłopiec",ale również-"Krytyczna Terapia"-chyba jego jedyna nie komediow a rola,a przynajmniej w thrillerze-jako lekarz z problemami jest "bez pudła"-kto nie widział-polecam.

kinoman77_filmweb

Pamiętam! Świetny film! Ta scena, kiedy wydaje mu się, że sam jest sparaliżowany... świetnie to było zaaranżowane!!

swoj_ze_swaja

Zgadza się-genialna scena

kinoman77_filmweb

W serialu "Póki się znowu nie spotkamy" gra czarny charakter i to niezabawny.

kinoman77_filmweb

Pozdrawiam!

swoj_ze_swaja

Również Pozdrawiam:)

swoj_ze_swaja

Krytyczna terapia

LeoMessi86

Bardzo dobra rola!

swoj_ze_swaja

Cztery wesela i pogrzeb.

Gizmo81

Stare czasy, fajny klimacik

swoj_ze_swaja

"Gorzkie gody".

swoj_ze_swaja

A dla mnie najlepsza rola Granta to Jeremy Thorpe w "Skandal w angielskim stylu". Ta rola odczarowała mi Granta, bo zawsze objawiał mi się tylko jako cukierkowy aktor grający wyłącznie w komediach romantycznych. A tu nagle "BUM!!!" - cios prosto w szczękę i widzę Hugh Granta w zupełnie innym świetle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones