Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

To żenujące że kobiety wybrały go sobie na swój ideał , choć nie dziwie się bo gra głównie kochasiów

Blue_Velvet

Znasz wszystkie kobiety skoro tak twierdzisz? Większość kobiet nie zna go osobiście, więc jak mógłby być dla nich ideałem skoro nic o nim nie wiedzą? Nie znają jego zwyczajów, upodobań. Znają go z filmów jakich grał i uosobniają z rolami. To co piszesz nie jest sprawiedliwe. I dlaczego piszesz że jest żenujące skoro potem wtrąciłas że się temu nie dziwisz? Dziewczyno, co ty napisałaś? Pozdrawiam.

t_tobi

nie no ale serio on jest taki cholernie ciapowaty cieć malinowy ;/

lilith_19

Następna co nic o nim nie wie. Skąd wiesz ze jest ciapowaty? Rozmawiałas z nim? Weź daj spokój

t_tobi

zgadzam sie w 100%. skad ona moze cokolwiek o nim wiedzieć?? a poza tym hugh jest boski i mężczyźni powinii go naśladować( w temacie wizerunku tj.ubrania fryzury)bo co do sposobu bycia jak juz bylo wspomniane nie mozemy zbyt wiele na ten temat powiedziec. pozdrawiam

t_tobi

zgadzam sie w 100%. skad ona moze cokolwiek o nim wiedzieć?? a poza tym hugh jest boski i mężczyźni powinii go naśladować( w temacie wizerunku tj.ubrania fryzury)bo co do sposobu bycia jak juz bylo wspomniane nie mozemy zbyt wiele na ten temat powiedziec. pozdrawiam

marteluszka_buziaczek

Hugh jest przystojny, dobrze się ubiera - miło popatrzeć na takiego faceta na ekranie :)

neath

nie wiem po co się tym z nami dzielisz... jak go nie lubisz to jedynie twoja sprawa... a ja go lubie bo budzi sympatie...

Blue_Velvet

Nie dla wszystkich kobiet jest ideałem. Ja bardzo lubiłam go po "4 weselach" ale w sumie jego poźniejsze filmy trochę ostudziły mój zapał, więc dziś daję Hugh 4/10. Ale żeby zaraz nienawidzić? Czyżbyś przyłapał swoją dziewczynę, jak masturbuje się przy jego zdjęciu?;D Daj spokój ;)

Blue_Velvet

To jaki jest prywatnie można wyczytać w gazetach i w wywiadach z nim. Sam sposób jego wypowiedzi już pokazuje, że jest ciapowaty. Jak dla mnie to aktor średni, dobrze się komponuje w to co gra (podoba się kobietą), czyli spełnia wszystkie wymogi do obsady w produkcjach typu komedia romantyczna. Szkoda, że ludzie cenią go bardziej niż dużo większe znakomitości...No ale taki już jest FilmWeb, każdy ma tutaj prawo głosu...

bmw_maniac

Ten 'facet' jest dla mnie całkowicie bezpłciowy, ale w filmach urzeka kobiety swoją niezdarnością i nieśmiałością:)
A tak btw (nic nie przebije "4 weseli...")

użytkownik usunięty
mathilda

heh....dla mnie żenujące jest to, że mężczyzi szaleją za Scarlett Johansson...
no i nic na to nie poradzę, najwyże mogę skłaniać co do Natalie Portman, Monici Bellucci ;-)

Blue_Velvet

Nie uważam to za żenujące, ponieważ o gustach się nie rozmawia ;)

Kiedyś również broniłam mojego ulubionego aktora (tylko jednego będę zawsze bronić jak coś XX;p), ale doszłam do wniosku, że "obrona" i jechanie po osobie, która mówi coś negatywnego (lub wypowiada się) o aktorze, jest śmieszne (tak jak opinie typu "debil, boski" itd). Mogę tu opisać całe zjawisko takiej (sory za powtarzanie się->) "obrony", ale p o c o ?? ;p


pzdr

Agaafuj

Masz rację. Taka obrona nie zawsze ma sens, jednakże warto zaznaczyć, iż gdy jakaś osoba staje się popularna to musi się ona przygotować na to, że nie wszystkim będzie się ona podobać. Nie krytykuje tutaj Granta. Prawdę powiedziawszy uważam go za świetnego aktora. Jednakże w świecie gwiazd znajdzie się pare osób, które po prostu trzeba krytykować, bo jeszcze dzieci zdemoralizują. Gdy ktoś zachowuje się jak ostatnia latarnica albo debil ludzie go krytykują. I to jest normalne. A ty nie możesz bronić swojego aktora we wszystkich sprawach, bo choćby był wcieleniem świetości, zawsze znajdzie się coś, za co można go skrytykować. Nie sądzisz? A i to tym lepiej, bo dzieki temu będzie mógł stać się lepszym człowiekiem, dlatego że dowie się co złego robi i (jeśli będzie chciał) to się poprawi. Tak postępują normalni i niektórzy nienormalni ludzie, nie sądziesz?

Blue_Velvet

Oczywiście zgadzam się, też go nie lubię. Gdybym był kobietą wolałbym już Brada Pitta ;D.

DEXiu_3

Ja tam uważam tylko, że jest dosyć przystojny. I wygląda na sympatycznego gościa...

Jak można napisać, że się go nienawidzi jak się go nie zna? Za co go nienawidzisz? Dlaczego nazywasz go palantem? Dlatego, że gra w większości w komediach romantycznych?

Może są dziewczyny które piszą:
"On jest taki całuśny!!!!!! Koffam go (...)!!!"
, ale przecież to po prostu chodzi o wizerunek który on sobie wyrobił na podstawie filmów w których zagrał. W nich Hugh jest dla większości dziewczyn jak książę z bajki, wieczny chłopiec...ucieleśnienie marzeń(?)

Blue_Velvet

nienawidze takiego rozumowania. nienawidze go bo inne go lubia? co to ma byc? w ilu filmach go widziałaś? nie można mówić, zę się go nienawidzi z takiego powodu!

Kaliope

och Kaliope:) Jak miło:)) Hugh Grant jest świetny ( ale Alan Rickman o niebo lepszy:)Lubie go i tyle:)
Pozdro dla wszystkich fanek Hugh Granta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones