Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

Co myślicie o tym filmie?? Mi sie tam baaaardzo podobał. Hugh jak zawsze romantyczny i dziecinny..... i za to go kocham:D Film był super tak samo jak muzyka w filmie:)

P.S.
Prosze osoby, które nie oglądały filmu, bądź są zawziętymi krytykami Hugha o nie wypowiadanie sie tutaj.
Z góry dziękuję.

sweet_4

Wg extra film...
Głos Hugha tym bardziej... Po prostu sie zakochałam i w tym filmie i w jego glosie. powinien wydac plyte

sweet_4

Ja tez się zakochałam! Jest boski!!!!! od 4 dni (czyli od obejrzenia filmu) obsesyjnie słucham "way back into love" KOCHAM !!!!!!

kasia_lisiczka

oj jest jest boski!!! no sliczna piosenka ;d az sie rozmarzyc mozna :)

sweet_4

Świetny film :) a piosenka pop goesy my heart mmmmmmm... hehe super. Może znacie podobne filmy?

niko41

fajny film oc prawda dawno widzialam ale pamietem z emi sie podobał

sweet_4

piosenka 'pop! goes my heart' wymiata xD

Agatkiee

Film extra! Czy to prawda że głos Hugh (podczas śpiewania) zmontowano i dlatego jest taki ładny? Czy to jego naturalny głos? ...

Mayila

jak on śpiewa!! :OOO <3

sweet_4

Podobał mi się zarówno film jak i Hugh . Zresztą żadna nowość. W "Prosto w serce" był boski, ale to jego taniec w Love Actually mnie rozwalił na łopatki ;D

sikorka94

haha ;d nie oglądałam "Prosto w serce" ale w Love Actually to był
najprzystojniejszy premier jaaaaakiego w życiu widziałam ;-D a ten taniec?
:d uwielbiam Hugh Granta i komedie romantyczne z jego udziałem ;] wczoraj
oglądałam " Dwa tygodnie na miłość " i gorąco polecam ! ;] Kapitalny duet w
filmie powstał Sandra Bullock + Hugh Grant :D !

kawa_124

Też oglądałam "Dwa tygodnie na miłość" i zgadzam się ze stwierdzeniem, że w Love Actually, był baaardzo przystojnym premierem. Gdyby tak wyglądali premierzy, to pewnie zainteresowałabym się polityką :D

sikorka94

haha no mysle że polityka wciągneła by mnie na maksa ;-D !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones