Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

KOCHAM TEGO FACETA!
:)))))))))
uwielbiam jego miny, spojrzenie
i uważam go za najbardziej męskiego faceta na świecie ;)

CattyEye

Ja tez lubie jak on gra ;) fajnie oddaje obraz swojej postaci ;)

użytkownik usunięty
niunia

ja też Go kocham...szukam podobnego męża dla siebie..nie znajde;( Hugh- I love you

Mój kolega ma taką samą mimikę twarzy jak on. Robi takie same miny i w taki sam sposób mówi i do tego wcale nie naśladuje ;)

CattyEye

Hugh.....;)
Co za facet... mmmniam!
Nie umiem go opisac.
Poprostu chyba sam Michal Aniol go stworzyl ;)
Matko i córko, tlenu..!

P.S. Niezbedny, a gdzie masz tego kolege ??? ;)

O___Ren_Ishii

Gdańsk Wrzeszcz. Kolega po za tym jest tylko trochę wyższy od Granda, jakieś 15 cm. A po za tym nawet trochę w okularach przypomina go z twarzy xP

niezbedny

jasne niezbedny... bo ci uwierze...
A Hugh jest super!!! Mam na kompie 5 jego filmów i są super :) Hugh jest taki... hmm... słodki :) Ale niestety na niektórych zdjęciach wychodzi okropnie :(

Mayila

Hugh jest zniewalająco słodki!!! Nadaje się do takich filmów, w których musi grać chaotycznego, roztrzepanepanego i niezdającego sobie sprawy ze swego wdzięku faceta. Bardzo spodobał mi się w filmie "Rozważna i romantyczna", gdzie grał straszliwie nieśmiałą osobę, co do niego pasuje...ACH!

kretka09

Nieśmiały? Powiedziałabym prędzej, że nadaje się do roli luzackich, lekkodusznych podrywaczy. Takich...wiecznie młodych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones