Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

To czy on jest ładnu czy nie, to jest kwetsia tylko i wyłącznie gustu. Natomiast o to, że jest dobrym aktorem to chyba nie trzeba sie kłócic. Nie jest głupią gwiazdą, takim aktorem. Skończył uniwerstet w Oxfordzie, co naprawde wymaga pracy i zaangazowania. Więc wszyscy, którzy piszą, że jest on beznadziejnym aktorem są w błędzie, gdyż wyglad nie świadczy o poziomie zaawansowania zawodu aktorstwa. Pozdrawiam.

t_tobi

Według mnie Hugh jest fenomenalny w tym co robi. Wcielił się w mnóstwo postaci w filmach. Jest wręcz skazany na role w komediach romantycznych. Mimo, że jest już po 40 nadal ma to coś w sobie co przyciąga nawet mnie,choć jestem dużo młodsza.

Figielek

No oczywiście, ja też tak uważam. To jest mój ulubiony aktor, a dośc długo interesuję się filmem i znam wielu wyśmienitych aktorów. W każdym razie Hugh jest bezwględnie fantastcznym aktorem. Jednakże nie powiedziąłabym że jest skazany na komedie rozmatyczne, gdyż dobry aktor to taki, który wcieli się w każdą postać. A Grant z pewnośćia nim jest. Mnie tez przyciąga, lecz w sposób racjonalny i całkowicie zdaję sobie sprawe z tego, iż mam 15 lat i pojęcie na temat naprawde ponętnych mężczyzn mam niewielkie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones