Hugh GrantI

Hugh John Mungo Grant

8,1
42 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Grant

czemu ten cymbał gra w samych kom.romantycznych, za bardzo gada do tych lasek zboczeniec.chciałbym go zobaczyc w jakimś thrillerze albo sensacyjnym sf jakimś.

Walker_

na przykład Hugh Jackman też grał w komediach romantycznych ale grał tez twardego Rosomaka trzykrotnie i zato mu chwała że zmienił swój image.poza tym Jackman gra też w powazniejszych filmach niż takie komedyjki ,natomiast Grant bez komentarza zbok.

Walker_

Ja także go nie lubię, ale aktorem jest niezłym. Gra dobrze, ale mam do niego jakiś wstręt ;/

Pozdrawiam:)

Kikuuuni

A czy w ogóle wiecie co oznacza słowo "zbok"?? Z tego co piszecie wynika, że nie. I co z tego że gra w komediach rom.?? Jest w tym dobry i tyle. Wyobrażacie sobie Norisa w komedi rom.?? bo ja nie. Hugh jest dobry w kom. rom. a Noris w kopaniu. i tyle

sweet_4

no właśnie norris jest słabym aktorem i hugh grant jest słabym aktorem. grają tylko w zjebanych filmach i są wstrętni

King_of_Swing

wstrętni czyli - beztalencia i z pedalskim uśmieszkiem

Walker_

bożesztymój. Dlaczeog tak o nim mówisz? Znasz go osobiście, by mówić o niego cymbał?
Żal po prostu.
Widziałaś Rozważną i Romantyczną? Czy on tam jakiś zbocozny był? Grał bardzo nieśmiałego młodzieńca i za tę rolę m.in zdobył moją sympatię.
Nie oceniaj ludzi w ten sposób.

Walker_

Po przeczytaniu tego wątku zaciekawiło mnie czy on naprawdę nie grał w innych filmach niż komedie i dramaty.
To jest thriller z Grantem. O filmie nic nie mogę powiedzieć bo go jeszcze nie oglądałem.
http://www.filmweb.pl/Krytyczna+terapia,1996,o+filmie,Film,id=90

Walker_

Według mnie aktorowi który zdobył sławę poprzez filmy danego gatunku- w tym przypadku komedii romantycznych- nie są proponowane inne role.

kola_unikalna

hm, wysłało mi się zanim dokończyłam. Wiec dokończę.
Może też Hugh w tym gatunku czuje się najpewniej, albo najbardziej mu się to opłaca niż latanie po castingach do horrorów. Co nie zmienia faktu iż jest dobry w tym co robi, mimo iż nie szuka czegoś więcej, nie rozwija się jak inni aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones