Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Ilekroć słyszę jego nazwisko zaczynam się śmiać, gdyż przypomina mi się dr. Cox i jego wywody na temat tego jak bardzo Hugh Jackman go drażni :D

Nicole1

Mam tak samo od jakiegoś czasu..

Paulyna

Dokładnie. Swoją drogą - mógłby wystąpić w któryms z odcinków i pogadać z Cox'em. To na pewno pomogłoby 9. serii...

Nicole1

a co konkretnie mowi ten dr. cox? (o_O) nawet nie wiem kto to jest! xD

Alicja444

Dr.Cox nie przepada za Hugh Jackmanem i w serialu nie jest powiedziane dlaczego, ale z tego co słyszałam jest to taki żart z tego, że aktor grający Cox'a czyli John C. McGinley ubiegał się o role Wolverina w X-menie, a on mu ją zgarnął. Hehe
Ja także uwielbiam ten moment kiedy wymienia jego nazwisko w długiej liście ludzi i rzeczy, których nienawidzi, a J.D. na to "Hugh Jackman is Wolverine! How dare He?"

Agie

tak to jest genialne! Dr. Cox stwierdził między innymi coś takiego: " I hate every talk shows, everything in the planet, everything in the solar system, EVERYTHING WHAT EXIST!!!" Po tym odwradza się od J.D. i chce odejść, ale dodaje jeszcze: "Oh, and I hate Hugh Jackman". Wtedy odchodzi, a J.D. mówi do siebie wstrząśnięty: "Hugh Jackman is a Wolverine. How dare he ?!" Świetne;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones