Hunter Schafer

8,1
6 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hunter Schafer

Czy tylko ja nie mogę na nią patrzeć?

Increibla

Ale wiesz że to jest facet? xD

virus_t

To nie mężczyzna tylko kobieta. Transseksualna, ale kobieta i tak należy o niej mówić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bbz21

Hahahahahaha

bbz21

Kobieta z męskim przyrodzeniem tak? Chyba coś ci się pomyliło. Jest to facet który przebiera się za kobietę. Natury nie oszukasz, nawet jeśli będziesz każdego dnia wmawiał sobie że istnieją kobiety z penisem.

IvanFuture

Ale ty wiesz że można sobie zrobić operacje zmiany płci??

Ksiezniczka_123_216

A ty wiesz że on ma penisa?

IvanFuture

A wiesz że podczas procesu zmiany płci przeprowadza się orchidektomie czyli usunięcie jąder a następnie tworzy się pochwę? Zanim zaczniesz się naśmiewać i wymądrzać w internecie to weź najpierw poczytaj trochę na dany temat.

Ksiezniczka_123_216

a ty wiesz ze chromosomu y nie zamienisz na x ?

wrotek

a ty wiesz że chromosomy to jedne z wielu kryteriów płci?

Ksiezniczka_123_216

Z resztą nie oszukujmy się, to że ktoś usunie sobie, albo doszyje to i owo nie czyni z niego osobnika innej płci. Ja absolutnie nic nie mam do kolesi którzy lubią sobie założyć damskie ciuszki, ale nazywajmy rzeczy po imieniu, koleś który wskakuje w sukienkę nie staje się kobietą. Wiem że teraz jest moda na przewracanie logiki do góry nogami, w imię "tolerancji, miłości bla bla bla" ale bez przesady. Ja szanuję, tylko nie przewracam do góry nogami.

IvanFuture

Ewidentnie widać że nigdy nie czytałeś nic o psychologi osób transseksualnych. Takie osoby od urodzenia nie czują się dobrze w swoim ciele. Np. mentalnie jesteś kobietą, a fizycznie facetem. Lub na odwrót. Więc tak jak napisałam wcześniej - nie wymądrzaj się jeśli nic nie wiesz na dany temat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
IvanFuture

No właśnie jakbyś trochę poczytał to byś wiedział że większość takich osób odczuwa orgazm, a jeśli chodzi o ciąże to te osoby są świadome że nie będą mogły mieć dzieci, część z nich nawet nie chce mieć dzieci. A ci którzy chcą mieć dzieci to UWAGA UWAGA jest takie coś jak adopcja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
IvanFuture

Mam nadzieję że wiesz że faszyzm to ogół skrajnie prawicowych doktryn i poglądów, czyli jest całkowitym przeciwieństwem liberalizmu, czyli jest przeciwny poglądom LGBT. Po drugie zagłębiłam się w temat już dawno temu i dzięki ponad 30 latom badań stwierdzono, że orientacja seksualna rodziców nie ma wpływu na rozwój dziecka. Po trzecie wcześniej pisaliśmy o osobach transseksualny (nie gejach i lesbijkach). Osoby transseksualne mogą tworzyć pary w których ludzie będą mieli dwie różne płcie np. kobieta, która była mężczyzną zwiąże się z innym mężczyzną. Teraz możemy zakończyć tę rozmowę bo jeśli nie przekonały cię moje wszystkie argumenty które podałam w naszej konwersacji to z przykrością stwierdzam że nigdy nie wyprowadzę Cię z błędu w jakim jesteś.

Ksiezniczka_123_216

No widzisz, gdyby wszystko czego domagają się nieświadome (nieświadome bo zmanipulowane) środowiska lgbt zostało nagle spełnione to ludzie ci zostali by w przeciągu 2-3 pokoleń zredukowani do ilości śladowej. Nie wszystko jest tak proste jak ci się wydaje, czasem ludzie chcą byś myślała w dany sposób i nie zauwarzała głębszej istoty rzeczy. Naprawdę, zacznij zgłębiać temat eugeniki a otworzy ci to oczy na dzisiejszy świat i przekonasz się że kolorowe owieczki z dumnymi hasłami i śpiewem na ustach walczą, nie zdając sobie z tego sprawy, o wyeliminowanie swoich "słabszych" genów ze społeczeństwa. Faszyzmu nie da się powtórzyć w formie którą znasz. Ale uwierz że działa na twoich oczach i ma się lepiej niż kiedykolwiek.

Ksiezniczka_123_216

Inaczej. Ja doskonale rozumiem co ty próbujesz mi powiedzieć, tylko nasza rozmowa wygląda tak: weźmy butelkę napoju, smaczny, kolorowy ale naturalna w nim jest tylko woda. I ty mówisz do mnie: pij, jest pyszny i orzeźwiający. A ja do ciebie mówię: przeczytaj jego skład a przestanie ci smakować. Pod tą kolorową i szlachetną otoczką którą się zachwycasz jest coś czarnego i brudnego.

IvanFuture

Proponuję najpierw poczytać podręczniki do seksuologii, a później się wypowiadać. Kompromitujesz się takimi porównaniami.

Mils90

"zauwarzała głębszej" - jak widać lekturę słownika ortograficznego też można zalecić. Kiedy znaleźć na to wszystko czas, no kiedy ?

IvanFuture

Zanim zaczniesz się kompromitować, to może poczytaj o tym o czym piszesz. To, czy ktoś ma penisa czy pochwę nie znaczy, że jest mężczyzną/kobietą. Standardowo kobiety mają zestaw chromosomów XX a mężczyźni XY. To że jesteś mężczyzną zawdzięczasz temu, że w plemniku twojego ojca, który zapłodnił komórkę jajową twojej matki, znajdował się chromosom Y na którym z kolei znajdował się gen SRY. I ten właśnie gen odpowiada za to, że płód nabiera męskich cech.
ALE TERAZ UWAGA! Może się zdarzyć, że na chromosomie Y nie będzie tego genu. Wtedy urodzi się osoba z waginą i wyglądająca jak dziewczynka, mimo że genetycznie jest chłopcem. Nazywa się to zespołem Swyera. Może się również zdarzyć, że gen SRY przeskoczy na chromosom X i wtedy rodzi się mężczyzna, który genetycznie jest kobietą. W obu przypadkach te osoby są niepłodne. I takie osoby mogą czuć się innej płci niż ta na którą wyglądają. Bo druga sprawa jest taka, że ciało nabiera cech konkretnej płci już na początku ciąży, ale mózg nabiera takich cech po około połowie trwania ciąży. I w każdym momencie coś może pójść nie tak.
Są też przypadki, że rodzi się "dziewczynka", ale w momencie rozpoczęcia dojrzewania z łechtaczki wyrasta penis i powstaje chłopiec. To są bardzo skomplikowane sprawy i to co kto ma w majtkach nie jest żadnym wyznacznikiem.

IvanFuture

jest to transpłciowa kobieta natury i nauki nie oszukasz. No i beka że ona jest sławna i po prostu jej zazdrościsz

użytkownik usunięty
virus_t

Najwidoczniej tylko Ty. Według mnie jest świetną aktorką <3

Chyba pomyliłeś guziki "odpowiedz", inaczej nie rozumiem twojej wiadomości.

użytkownik usunięty
virus_t

No cóż, zobacz głównego posta to może skojarzysz.

Naucz się trafiać w poprawny guzik.

virus_t

zajebisty jestes

virus_t

sorry ale jako aktorka skąd wiesz co ma w majtach ??

mordarg

Wystarczy skorzystać z google i dowiedzieć się, że tylko identyfikuje się jako kobieta ale nie przechodził(a) zmiany płci.

PS: I przetłumacz mi proszę pytanie które zadałeś, bo nie do końca rozumiem.

mordarg

widac w serialu jak ;d skarpeta w majtkach....

wrotek

Haha lol nie zwórciłem uwagi XD

mordarg

ta ale ja my slalem ze to nie jest prawwdziwy trans ze aktorka gra transa...mylilem sie

wrotek

Czyli to jest biologicznie mężczyzna który idendyfikuje się jako kobieta ?? Mimo pełnej akceptacji z mojej strony uważam że jest to bardzo zawiłe i mylące bo co jeśli taka "dziewczyna" spodoba mi się na imprezie a w łóżku okaże się to co się okaże ?? Wtedy taka osoba żeby być fer jest zmuszona wszystkim prawie na dzień dobry mówić co ma pomiędzy nogami a to automatycznie robi z niej dziwaczkę. .. No. przerabane mają takie osoby i Euphoria w jakiś sposób to pokazuje.

mordarg

no to jest problem....patrzac na postep lgbt niedlugo nikt nic nie bedzie rozumial

virus_t

no ona ma śmindusa dyngusa XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Increibla

jest piękna, inna

cyncynka

Też tak uważam.
Jest bardzo intrygująca.

rarita

I ja tak uważam! Jest piękna!

asixxxxx

Blada, przezroczysta i zgarbiona wiecznie.

cyncynka

Tak, jest piękna. Piękni są wszyscy którzy nie wstydzą się siebie i nie ukrywają swojej inności :)

cyncynka

Widzę że tu kobiety się wypowiedziały, to ja jako facet też powiem, że ma w sobie coś fajnego - TO COŚ, a jej/jego styl, kreacje dodają uroku. Ale nos ma brzydki :D

Increibla

A patrzyłeś ostatnio w lustro, Adonisie?

HDMANIAK

A to wszyscy muszą mi się podobać i nie mogę mieć własnej opinii?

Increibla

wlasnie paradoksalnie niezle wyglada, w serialu lepiej niz ta murzynka na Z.

Alamar

sam jesteś "murzynka na Z"

KrystianKrasnodebski

pudlo, Zendaya jako Rue Bennett
troche dzieki twojemu komentarzowi dowiedzialem sie ze ma zagrac piekna i legendarna (dla mnie) Chani w nowej Diunie, zalamka kolejny wielki najnowszy serial zepsuty przez zla obsade a raczej polityczna poprawnosc i "suwaki" czyli wciskanie wszelkich mniejszosci na sile.

Alamar

XDDXD czytałeś diune w ogóle? Fremeni jako lud zamieszkujący pustynię i byli niewolnicy na pewno byli biali jak śnieg

Alamar

rasista no wspaniale pasujesz do kolegów transfobów

Increibla

każdy ma swój typ, według mnie ma niesamowitą urodę. nie bez powodu pracuje w modelingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones