Hye-jeong KangI

7,7
764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hye-jeong Kang
Justyna_0288

Po obejrzeniu zdjęć Kiss me Kill me mogę przyznać, ze wygląda inaczej. Skąd wiesz, że miała operacje?

Askol

Tak sie sklada , ze widzialem te aktorke w kilku wczesniejszych filmach i jestem zszokowany tym co zrobila z twarza, nigdy w zyciu bym jej nie poznal w Kiss Me Kill Me, to przykre, ale wyglada koszmarnie. To nie sa kosmetyczne zmiany, ona ma zupelnie inna twarz i nie wiem po co, dlaczego, bo wygladala bardzo ladnie przed operacja.

Szybszy

Czytałam, że zrobiła sobie zęby (nie wiem po co, bo wcześniej wyglądała lepiej), ale to jakaś chrurgiczno - plastyczna zmiana. Rzeczywiście w filmie widać sporą różnicę w wyglądzie. Niestety na niekorzyść.

Askol

Wow, właśnie obejrzałam Love Phobia z nią i przez pół filmu (po tym jak już zorientowałam się, że to ona) nie mogłam się skupić. Jakoś bardziej zapadła mi w pamięci jej twarz "po" i nie mogłam się "przestawić".
Co do zmiany w wyglądzie to chyba jednak jestem skłonna uwierzyć, że po prostu naprawiła sobie zły zgryz (niekoniecznie ze względów estetycznych). Przez to wygląda jakby miała implant w brodzie ale w sumie taka procedura może dość znacząco zmienić wygląd. Przy okazji może wstrzyknęła sobie wypełniacze w policzki (lub po prostu trochę przytyła).

Justyna_0288

Była taka śliczna przed operacją, moim zdaniem. Teraz cała jej twarz wygląda inaczej :/ nawet oczy się zmieniły..szkoda :( dla mnie jest już zupełnie inną osobą

Baby_Black27

przeciez mozna ogladac ją przed zabiegami, Baby Black :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones