Bardzo mi się podoba jej rola w Clase 406 to zdecydowanie moja ulubiona posatć z całego tego serialu. Co wy o tym myślicie??? Może jest trochę wredna dla Gaby , ale ładna i dobrze gra.
W Zdradzonej miłośći romans z Amaya w Palomie też z cłónym bohaterem. Cóż! Niektóre dużo zrobią dla rozgłosu i ukazania sie na pierwszych stronach gazet.
w tych które oglądałam grywała miłe dziewczęta , ładne dziewczęta, inteligentne często doswiadczone przez los:) Jest ładna dziewczyna, nawet nie nakłada na siebie tak duzo tapety jak inne aktorki.
Nie podoba mi się jej imię. ;-) Ale to mało istotny szczegół. Na tym zdjęciu wygląda prześlicznie, choć tak naprawdę pięknością nie jest. Ale ma śliczny głos i kilka fajnych piosenek, szczególnie temat muzyczny z serialu "Preciosa" "Girando el tiempo".
w tych które oglądałam grywała miłe dziewczęta , ładne dziewczęta, inteligentne często doswiadczone przez los:) Jest ładna dziewczyna, nawet nie nakłada na siebie tak duzo tapety jak inne aktorki.
w tych które oglądałam grywała miłe dziewczęta , ładne dziewczęta, inteligentne często doswiadczone przez los:) Jest ładna dziewczyna, nawet nie nakłada na siebie tak duzo tapety jak inne aktorki.