Irena Szewczyk

7,5
901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Szewczyk

Dużo osób szuka więc wyciąłem to właściwe z grupowego i można sobie bez problemu zobaczyć panią Irenę na zdjęciu http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=irenal.png &res=landing Trzeba przyznać, że nadal jest bardzo podobna do siebie z młodości.

Telewidz

Niestety linki nie działa po tak długim czasie... czy ma ktos w posiadaniu jakies inne zdjęcie pani Ireny? Szukam bez powodzenia od wielu lat....
Pozdrawiam miłośników tego serialu!

moniakon

Szukałem i niestety ciężko po 10 latach coś znaleźć. Aż trudno uwierzyć, że przecież osoba ta pracuje na Uniwersytecie Łódzkim i żadne nowe zdjęcie nie wyciekło. Przyznam, że po tych 10 latach od posta już nawet ja nie pamiętam jak wyglądała na nim pani Irena. Jednak wciąż w pamięci jest ta młoda.

Telewidz

Dokładnie. Ja szukam jej aktualnego zdjęcia za każdym razem gdy po raz kolejny oglądam serial i faktycznie, aż trudno uwierzyć, że nic nie ma, właśnie nawet z uniwersytetu... Widzę, że kiedyś ktoś tu wystawiał linki, ale konta i długim czasie nic nie działa, a na stronie uczelni tez pustka...Pojawia się nazwisko, ale zawsze bez zdjęcia...
Wielka szkoda, że nie weszłam na forum kilka lat wcześniej, może jeszcze coś by działało...
Dziękuję za dobre chęci i poszukiwania:) Mimo wszystko nie tracę nadziei :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones