Ivan Dobronravov

8,5
340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ivan Dobronravov

ZEby mial srednia ponad 9 ? Za jedna role ? Glupcy...........

Zandarm

Po pierwsze zauważ, że głosowały dopiero 42 osoby, a to nie jest żadnym wyznacznikiem i nie jest reprezentatywne(dlatego takich aktorów nie wsadza się do rankingu). Po drugie, skoro jego jedyna rola była na dziewiątke, to jak mamy go inaczej oceniać jak nie na dziewiątkę? Obniżyć na siedem, dlatego że nie zagrał(na razie) niczego więcej??

simek

Racja, szykujmy mu pierwsze miejsce, może się okaże że niedługo zabraknie skali i trzeba bedzie Marlona Brando wywalić.

Zandarm

,,skoro jego jedyna rola była na dziewiątke, to jak mamy go inaczej oceniać jak nie na dziewiątkę? Obniżyć na siedem, dlatego że nie zagrał(na razie) niczego więcej??"
Żandarm zastanów się chwilę zanim znów coś napiszesz.

Zandarm

A co kogo obchodzą jakieś kretyńskie rankingi filmwebu? :-P

Zandarm

Dałeś mu 5/10 na podstawie jednego filmu ? Głupcze !

Zandarm

Jedna rola ale zagrana profesjonalnie że niejeden dorosły aktor mógłby się od niego uczyć. A co? Lepiej dać mu niską ocenę tylko dlatego że nie pokazał się jeszcze w wielu produkcjach? -,-

Zandarm

co z tego że jedna rola? jedna rola, ale za to jak niesamowicie zagrana. poza tym z jakiej racji nazywasz ludzi 'głupcami'?

Zandarm

to ja daję 10, ciekawe jakim epitetem oberwę

Zandarm

Wszedłem tu bo byłem w szoku, że taki mały skurczybyk tak świetnie zagrał. Też mu dam 10 jak ocenianie aktorów zacznie u mnie działać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones