Iwona Rulewicz

7,4
1 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iwona Rulewicz
użytkownik usunięty
TakaJedna93

Tak, ona. (Wiem, nie ma to jak zapłon ;D)

TakaJedna93

No pewnie. Właśnie obejrzałam tę baśń na DVD. Dziwię się, że nie dodali tam, na tej płycie, informacji o dubbingu polskim. Ale się zgadza w stu procentach. Kto nie wierzy, niech sam obejrzy ten film, jeśli ma tę płytę, ale tego głosu nie da się zapomnieć. No i proszę spojrzeć na obsadętej baśni. :)

joanna_kordus

A ja się dziwię, czemu nie dali do filmwebu bajki "Romeo i Julia: Złączeni pocałunkiem", gdzie pani Rulewicz wyśmienicie i w przezabawny sposób pokłada głos zwariowanej rybce imieniem Całuska :)

kronikarz56

Tutaj w ogóle brak polskiej obsady dubbingowej we wspomnianej przez ciebie baśni. Ale pewna osoba juz się tym zajmie. Oby tylko administratorzy łaskawie zaakceptowali tę poprawkę. :)

joanna_kordus

Mam nadzieję, że zaakceptuję poprawki pewnej osoby :) Bo naprawdę, na Wikipedii obsada dubbingu tej doskonałej bajki jest, a na filmwebie jej nie ma. Przecież to aż woła o pomstę do nieba, jeśli mam być szczery :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones