Izabella Scorupco

Izabella Dorota Skorupko

7,2
5 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Scorupco

Widziałam kilka jej wywiadów w Szwedzkiej tv i prasie i niestety Iza podkreśla że jest Szwedką.Nie ma
nawet polskiego obywatelstwa.
Polskę przedstawia jako biedny komunistyczny kraj z którego musiały z matką uciekać.Córka ze
związku z Czerkawskim mówi płynnie po szwedzku i ani słowa po polsku.

maddie_wgr

To straszne.

marcin261287

Ale prawdziwe. haha

maddie_wgr

jedyny jej atut to uroda, aktorka z niej beznadziejna, sztuczna i sztywna. Szwedka z Białegostoku

maddie_wgr

dziwię się, że cię to dziwi. Nic Polska i Polacy jej nie dali a wręcz przeciwnie. Głosująca swołocz na POPiS i nic więcej od Polaczków się nie można spodziewać.

markin

To prawda.Szwecja dała jej wykształcenie, karierę, wygodne życie.Sama mieszkam od dziecka poza Polską i mimo wszystko przedstawiam się jako polka wychowana gdzieś tam.To jednak przykre, że dziewczyna z Białegostoku z rodziców polaków mówi, że czuje się szwedzka.

maddie_wgr

Tam twoj dom- gdzie serce twoje.

Nie dziwi mnie, ze sie nie przyznaje do tej smiesznej Republiki Bananowej. Kto o zdrowych zmyslach chcialby miec do czynienia z patologicznym krajem?

maddie_wgr

A po co ma się przyznawać do ludzi, z którymi w znacznej większości nigdy nie miała nic wspólnego? Denerwuje mnie u Polaków (nie wiem, jak jest wśród innych narodów) szukanie w jednostkach ponadprzeciętnych polskich korzeni i utożsamianie się z nimi, jednocześnie odrzucając i wyśmiewając jednostki patologiczne lub co najmniej nijakie. Na pochodzenie niestety nie ma się wpływu, a język nauki czy sztuki jest internacjonalny.

maddie_wgr

http://www.youtube.com/watch?v=2m0EWJOdzpU

maddie_wgr

Noto Czerkawski powinien Nauczyc corke kilka slow po Polsku... k...a , mac ,

maddie_wgr

To jest wyłącznie jej sprawa.

maddie_wgr

Cóż, też bym swoich dzieciaków nie uczył polskiego. Doskonale rozumiem Scorupco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones