Izabella Scorupco

Izabella Dorota Skorupko

7,2
5 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Scorupco

Zapomniala o Polsce i ma ją głeboko w dupie. niech zyje sobie dalej w tych Stanach

poool_2

MASZ Z BAŃKĄ NO TAK ZAPOMNIAŁEM TEŻ W POLSCE MOŻNA ROBIĆ "WIELKĄ" KARIERĘ. TAK NA MARGINESIE TO NIE ZNAM BARDZIEJ ZNANEJ POLSKI AKTORKI OCZYWIŚCIE NA ŚWIECIE GRAŁA W WIELU FILMACH AMERYKAŃSKICH.

poool_2

Właśnie się dowiedziałam, że jest z mojego miasta :D Ale i tak chamsko że w ogóle nie przyjeżdża do swojej ojczyzny.Grała w adaptacji filmowej jednej z bardziej charakterystycznych książek polskich i co? Za bardzo się tym nie przejęła i mieszka w stanach. Gdybym zrobiła choćby taką karierę jak ona, to bym odwiedzała swoje rodzinne strony, bo tam zapewnie miałabym najwięcej fanów...

Schwarzenegger_47

A co was to obchodzi gdzie mieszka i jak żyje?? Ma przyjechać do Polski, powiedzieć "No, to jestem", a wy przyklaśniecie jej, że odwiedziła ojczyznę? Ponieważ zagrała w adaptacji polskiej powieści 'powinna się tym przejąć' i nie wyjechać do USA. Co za bzdury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones