Izabella Scorupco

Izabella Dorota Skorupko

7,2
5 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Scorupco

prawie 8?

użytkownik usunięty

Pytam:za co?Przecież to przedstawicielka gatunku "jedna rola" na dodatek nieudana.zagrała w Bondzie i świat ma paść przed nią na kolana?Uroda wskaźnikiem talentu?W takim razie kilku aktorów i aktorów trzeba wywalić na zbity pysk z rankingu za ich brzydotę.Co tam talent...liczy się uroda!!!Weźcie się ludzie opamiętajcie!

Mi się najbardziej podobała oprócz "GoldenEye" to w granicach "Granicach wytrzymałości" i "Nurek".
NATOMIAST w "Ogniem i mieczem" i "Egzorcysta: Początek" wypadła trochę słabo.
Podobno ładnie zagrała w "Nikt nie kocha tak jak my"
FAKT, ŻE SŁABA FILMOGRAFIA tylko 12 filmów i 4 SERIALE, ale i tak uważam ją za dobrą aktorkę. Nie liczy się ilość tylko jakość, np ZBIGNIEW CYBULSKI CZY MAREK PEREPECZKO ZAGRALI TYLKO W OK. 30 RÓL W TYM ZNACZNĄ ILOŚĆ EPIZODÓW A NALEŻĄ DO BARDZO WYBITNYCH AKTORÓW.

lukasz78902

"Nie liczy się ilość tylko jakość" no to prawda. ale u niej z jakością też kijowo. ;/

Jest w miarę dobrą aktorką. Dziwi mnie fakt, że patrzysz na średnią i rankingi, które nigdy nie będą obiektywne. Wystawiłeś jej 1/10, a zasługuje na wyższą notę. Sam przyczyniasz się do przekłamywania rankingu zaniżając ocenę. Trochę zdrowego rozsądku.

kybe

Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie!!!!!!!!!!!! Iza jakby nie było jest Polką i jakby nie było my będąc jej rodakami powinniśmy się trzymać razem i stać za nią a tu tylko czytam "nie bo coś tam". Wg mnie jest przepiękną i zdolną wizytówką Naszego kraju!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones